Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Victorie fara dubii a CFRului, sustinatorii clonei de nimic fcsb inca plang.
Steaua a jucat ca o mare echipa in repr. II-a, ca și kolosvar, dar la Craiova a lipsit Kovacs bacsi, fluierașul credincios al grofilor din Gruia, fie arpi fie varga! Kolosvar 1907, echipa ce se revendica de la imperiu, confisca de prea mult timp trofee in România, cu fluierasi supuși și aranjamente fără perdea, dar mereu cu protecție politica(fie portocalie, fie roșie sau galbena). In România se poate și așa, sau doar așa! Pana când? Despre dl sCartu, nimic pt ca el este ridicol in postura de lingușitor al Rotarului și de susținător al unei anomalii politice precum craiolguta, apărută ilegal in fotbalul nostru! Dar in România se poate și așa, de fapt numai așa!
Ciocul mic asa zisul manager ca anul asta te a bătut SLOVAN LIBEREC cu un jucător din BAHRAIN asta va e valoarea adevarata cand te bate unul din BAHRAIN cel mai bine e să TACI pentru multa vreme asa zisul manager,infractor sau ce oi fi ciocul mic si RUSINE cum sa te bată arbitrul cat timp te a bătut campioana pe unde te a prins sper sa ia tot CFR campionatul pt ca dor ei ne au facut sa ne uitam cu plăcere in EUROPA NU egali lui BACKA TOPOLA si cei învins i de jucători din BAHRAIN
Deci inca un clonat care dovedeste ca fecesebist = prost la superlativ e axioma.
Poza este incompletă, îi lipseşte plăcuţa cu numărul ( ştie el care ) de pe piept !
dacă-ți dă arbitrul 11m moca și-ți lasă gol din offside, poate antrena și bunica. șters pe jos e ce a făcut echipa a treia a Romei și dudelangii cu kvsc
Pai avand un patron si cocota lui infractori cu ani grei de puscarie, seful galeriei asisderea si probabil 80% din cei 2-300 de suporteri cu scoala vietii la Rahova, la ce te-ai astepta?
De ce vorbeste puscariasul???
Comentariu ridicol! Steaua a dominat, din nou kolosvarul acasă, a avut mai multe suturi pe poarta 6-3, posesie 56-44 și cornere 7-3. La ocazii nu mai vorbim pt ca Man a avut o bara, iar cel mai bun din echipa grofilor a fost portarul, evident după Kovacs bacsi! Așa ca acest penibil ar face mai bine sa nu-și mai expună pe net neamprostia cronica!
Monument de prostie, acest @clujcampion :))))). Ireal ca mai exista astfel de specimene in 2020.. reaminteste-ne, ce reprezinta cele 2 stelute de deasupra stemei Stelei? Ce 2 finale de CCE? =)))))))) IREAL!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.