Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
1
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
6
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
10
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați, după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
pa-pa campionat si anul asta
Atenție, Pep!! Dacă Gigi o să învețe să citească și să scrie românește, ar putea să încerce să facă școala de antrenori.
Deci Haralambie a mintit.
Sunt disperați să se califice în grupele Conference League pt a încasa câțiva euro. Să sperăm că nu vor reuși! Forza CSKA!
gigi face scoala de antrenori de la Chisinau la fara frecventa!!!
De aceea a jucat slab FCSB.Stai deoparte Gigi.
Vedeti mai? V-am zis eu ca degeaba i-ati dat nota mica lui Elias Charalambous pentru ca a gresit schimbarile...
Și rezultatele se vad, la modul general. Un neavenit, conduce fotbalul. Sa vezi și,, nationala ,, ce praf o sa fie. Ne meritam soarta.
Patron ***, suporteri ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În ce anormalitate trăim, deci vine managerul unei echipe de fotbal și spune senin că patronul a ordonat schimbările, apoi managerul specialist și analist tv este invitat în continuare sa își dea cu părerea despre fotbal, despre cum trebuie organizat un club, nici postul tv unde lucrează nici ceilalți din platou nu au o problemă cu asta, ce ipocrizie bântuie redacțiile și studiourile tv
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.