Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
mihaie tu nu esti de la tara? Sau esti si tu bucurestean? Ne am plictisit de prostiile tale . ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haaaaa ..exact !!..asta-i Bolek ca-i mai prost.
Mi s-ar parea corect ca la inalta tinuta a gsp-ului sa infiinteze rubrici permanente pentru Meme si Borcea.
Respect U Cluj. Cortacero.. erou national.
daca puneti o poza recenta si cu nea gigi ..o sa ai impresia ca te uiti la lolek si bolek
subinginerul de la oras :)))))))))))))))))))) bah tu nu esti de la tzara :))) *** =))))))))))))))))))))))))))) ...la ce frizer te duci ?:)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ASTAZI ESTE MECIUL STELEI :SINGURI contra massmedia,si f. multi care o dorescpe Farul campioana,DAR CU TALENTUL,VALOAREA,SPIRITUL MILIOANELOR DE STELISTI(incluzand Diaspora),DAR SI CU DUMNEZEU,CARE NE VA FACE DREPTATE,PIERZAND CU ARBITRII ANUL TRECUT,PE FINAL,ACUM VOM AVEA PRILEJUL SA ARATAM CA SUNTEM CEI MAI VALOROSI, IN ACEST MOMENT, DIN TARA !FORZA STEAUA !DUMNEZEU CU VOI !!!
Azi se acordă trofeul echipei Farul Constanța. Felicitări, Farul! Felicitări, Hagi!
Cheia meciului sta în duelul dintre Baluță-Nedelcu și Șut Olaru. Cine câștiga aceste dueluri va câștiga și partida.
Amice Mm , " nu stramba" vorba lui Hagi ... ca întotdeauna vorbești ca un provincial despre provinciali. Noroc cu perioada petrecuta în pușcărie care te-a făcut sa te simți bucureștean.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.