Alte știri din fotbal
România U19 începe dezastruos campania de calificare la Euro 2026 » Bătută clar de Kazahstan U19
12
Nicușor Bancu și-a aflat suspendarea » Câte meciuri ratează căpitanul Universității Craiova
0
Totul e pregătit! Detalii de la antrenamentul oficial al „tricolorilor”: situația lui Ionuț Radu a captat toată atenția
0
Statisticienii au analizat toate probabilitățile » Șanse infime pentru calificarea naționalei României la Campionatul Mondial
1
Știri din fotbal internațional
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Internaționalul spaniol, întrebat frontal despre interesul Barcelonei: ar costa 15 milioane de €
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
De ce a fost moderat era cuvântul pe care la înjosit pe Onea rostit de Stoica pe el de ce nu la-ți moderat care la făcut ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. Cenzurează la greu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Onea e fundas, vrei sa joace ca o domnisoara? Evident ca si el e expus la accidentari. A lovit cu genunchiul fiindca si-a tras piciotul. De aici se poate concluziona ca nu a avut intentie.Fesnic nu a gresit, era inceputul meciului si nu-l putea dezechilibra
"Am inceput aceasta meserie in '92" Care meserie,*** si latratorule?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine cunoaște la ***?Cine zice ăla e.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comisiile alea de disciplina saunt numai pentru adversarii fcsb?!Cum iși permite guristul lui Becali asemenea vocalize?!
Spune TOATĂ LUMEA de la Porumboiu până la chiar Viorel Moldovan(rapidistul) !!! Numai tu ,praz prost,vezi altceva și animalele de la rapid...!!!...
n 1999 Lacatus l-a rupt pe Ardeleanu. Ce aspus MM? Cumva ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va aduc aminte ca se arbitreaza post de multe etape de la acel rapid u cluj. Din comentarii inteleg ca Onea e cam rudimentar si cioban. Oricum rapidul va suferi transformari. Nu sunt convins ca la anu Rapiduletzu va rupe gura targului. Sucu, ce prime dai dupa meciul asta? Daniel Nic.o.laie ce mai faci? Nu te am mai vazut, sportivule? Mutu cred ca e pe val. Eu cred ca pierde fotbalul romanesc. Gigi oieru vinde taraba. Chefereu intra in faliment. Ramanem cu Suku care se pare ca e tare si prieten cu arbitrii. Are si fata de al capone.
Cred că mai grav a fost ce a făcut Edjouma cu Armaș!Tot galben s-a dat!Și nu a fost făcut animal de către nimeni!E de vina Onea sau Feșnic că Omrani,Coman,Cordea,Popescu și Niculescu ratează singuri cu portarul?Eu sunt mulțumit că de la ,,lasati-ne sa ne pregătim de UCL,,pe ritm de muzica bisericească s-a trecut la ,,retragere,, după un meci pierdut in Giulești.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.