Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Ce l-a surprins pe Costel Gâlcă în Hermannstadt - Rapid: „Adevărul e că nu mă așteptam”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Catalanii au deschis scorul în minutul 39
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
iar valetul de la palat in prim-plan-ul stirilor zilei. OMG
...:) Daca dupa atata timp trecut de la acest eveniment, timp in care ati ti putut sa va informati inca nu v-ati lamurit ca daca dorea, Coman ar fi putut sa se fereasca, atunci sunteti irecuperabili...:) Luni dupa masa, faza absolut identica in maciul ''U''-Mioveni, Serbanica face o alunecare IDENTICA la Oancea. Acesta se fereste, Serbanica primeste ''galbenul'' si gata...:)
Coman facand parte din familia zburatoarelor ,simte pericolul ca vine animalul,zboara 3 m ,se da peste cap de 3 ori si iese invigatoe precum GREUCIOARA.
Cred ca Ardeleanu ti-ar zice cum e cu intrarile intr-adevar iesite din comun.
Inca o dovada ca comisiile de disciplina sunt in buzunarul lui Becali!Altfel cum de-și permite limbricul asta sa insulte pe toata lumea?!
Domnule presedinte de club ești perfect sănătos sau ai luat-o pe o linie greșită de ce nu zici nimic de intrarea lui Cristea la jucătorul rapidului cu nr 9 și acolo trebuia roșu.Vrei să mulțumești pe Becali și uiți trecutul cum a-ți luat campionatul cu BRICHETA și maestrul arbitru Diaconu timpul nu vă iartă și atunci a fost hoție pe față.
Mihai Stoica (38 de ani), managerul general al celor de la FCSB,=))))))))))))))))))) este de-o seama cu randooom =))))))
In mall!??... Astea sunt facultățile frecventate de excrescența gigistă me me, eminența cenușiu-inchisă a consonanței fc10sb?
MiMi stoica se se uite la pozele din articolul asta si dupa aia sa vorbeasca: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/malcom-edjouma-iertat-de-eliminare-voluntari-fcsb-687920.html
Stiu ca il apreciati pe Galateanul Galactic dar chiar sa il intineriti cu 20 de ani asta e prea de tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.