Alte știri din fotbal
Anderlecht și-a luat gândul de la Ștefan Baiaram » Unde s-au blocat definitiv negocierile cu Craiova
0
Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf” cu o zi înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
„Poate că e mai bine că s-a întâmplat așa” » Pancu, tranșant după ce FCSB a pierdut cu Auda: „Ei au mai pățit”
0
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Știri din fotbal internațional
Noua perlă a Europei » La doar 16 ani, a avut nevoie de doar trei atingeri pentru a înscrie și a devenit cel mai tânăr marcator din istoria clubului
0
După ce a scris istorie la Mondial, Harry Kane intră la negocieri
0
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
1
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
cartonatule se amana iarasi hegemonia... nu ti-ar fi rusine de sluga la palat... in 2-3 ani cand s-o lamurii ciobanu te vad ca-i faci concurenta lui lutu =))
Cum e mimi, a cazut tansferul lui Grigoras?
nu ati ramas...erati:) ca toate ekipele din liga 1..da numai ca aroganta si prostia tipic stelista va da la fiecare inceput de campionat halucinatii,si va vedeti la acelasi nivel cu bayern,real,barcelona, milan..... cfr e condusa bn,cu creier ca in campionatele din vest. nu se dau bani aiurea pe jucatori ratati din romania si dupa doua meciuri cand se vede adev lor valoare sunt porcaiti pe la gsp si dati afara. kiar dak tin cu rapid nu pot sa nu apreciez cfr-u pt ce joaca si ce politica are. si aia cu blaturile(care le vad in majoritate doar stelistii) lasati-o ca s-a cam invekit.gasiti si alta modalitate sa va exprimati frustrarea.
Poza spune aproape totul: Stan si Bran vorbindu-si:-Stai ba linistit ca-i luam banii si de data asta lui JJ...pai da,asta stiti cel mai bine,puturosilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.