Alte știri din fotbal
„Nu merită să le port vreo iubire” » Atanas Trică nu a uitat episodul în care a fost taxat de fanii Craiovei
0
Valeriu Iftime șochează: „Plecarea sa e ca și când ar pleca Mbappe de la Real Madrid”
1
Pancu nu discută: alte două plecări de la Rapid
3
Rapid semnează cu fotbalistul la care FCSB tocmai a renunțat!
5
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic, pariul Bosniei pentru meciul cu SUA? » Detaliul care-l readuce în prim-plan pe atacantul de la U Cluj
0
S-a inversat trendul istoric la penalty-uri: ce se știa până acum nu mai e valabil!
1
Provocator! Omul lui Donald Trump a „dansat de bucurie” după eliminarea de la Mondial: „Atât de fericit!”
4
Inter a anunțat astăzi despărțirea de 4 grei: 801 meciuri la club!
1
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
4
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Prima reacție a lui Viorel Pașca după ancheta DIICOT în cazul azilelor ...
Libertatea
tu sustii stelute,stelute :))
Acest individ care se dă mare ce familie mai are fără fata pe care o promovează peste tot.Mai este căsătorit are soție ți alți copii.?
Nu imi place deloc de el. Dar nici unui om nu-i doresc sa treaca prin ceea ce a trecut el cu fiica sa, indiferent de alte considerente.
MM este un om inteligent, competent si pasionat de fotbal, care inainte de a ajunge la centrul de reeducare a fost orgolios si ingamfat peste masura, dar acum e mult mai temperat in ceea ce priveste atitudinea si comportamentul in general. Se multumeste cu slujba de la FCSB, acceptand sa faca ce-i spune Becali si suplimentandu-si venitul din emisiunile televizate la care participa, nemaiavand nici pe departe ambitia de altadata si nici veninul din declaratii pe care il avea inainte. Eu unul chiar nu am ce sa-i reprosez MM-ului din ziua de azi si ii doresc sanatate atat lui cat mai ales fiicei sale, care a trecut si inca mai trece printr-o grea incercare, cancerul metastazat fiind o boala de care nu stii niciodata cu certitudine daca te-ai vindecat complet.
Eu sustin ceea ce e real, realitatea. Tu, cai verzi pe pereti. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu vorbesti bah? sustii *** care un an este in liga a 2-a,in alt an prima liga si tot asa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu îl suport pe MM,chiar îmi este antipatic dar fetei ii doresc multa sănătate!Pt tatăl,Mm a fost foarte greu...Doamne Ajuta!
Manager care a făcut pușcărie ca a furat bani din transferuri și face pușcărie.Mihai al tău este zero în Europa nimeni nu îl cunoaște și nu da doi bani pe el.Fcsb este o fantoma.
Impecabil... Perfect comentariu, felicitări!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.