Comentarii (70)
roja.azul
roja.azul  •  29 Iulie 2020, 14:54
Postat de hazdrubal22 pe 29 Iulie 2020, 14:50

Are dreptate, clona e fcsb pisicule. O rusine a zilelor noastre.

O "rusine" care va pasioneaza din calea afara! Altfel nu ati mai fi pe fiecare articol, ***!:)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hazdrubal22
hazdrubal22  •  29 Iulie 2020, 14:50
Postat de leul_90 pe 29 Iulie 2020, 14:45

Dar tu ce cauți pe acest articol? Ești tristuț că nu bagă nimeni în seama gluma talpanista, și nu apare pe prima pagină cu playoff-ul lor aranjat intre sate? Când de pe un cont, când de pe altul, strigi disperat după atenție. PENIBIL

Are dreptate, clona e fcsb pisicule. O rusine a zilelor noastre.

leul_90
leul_90  •  29 Iulie 2020, 14:45
Postat de steauanuefcsb pe 29 Iulie 2020, 14:28

Nu avea ce cauta in vestiarul clonei fcsb ba gigistule fiind oficial al federatiei.

Dar tu ce cauți pe acest articol? Ești tristuț că nu bagă nimeni în seama gluma talpanista, și nu apare pe prima pagină cu playoff-ul lor aranjat intre sate? Când de pe un cont, când de pe altul, strigi disperat după atenție. PENIBIL

albub
albub  •  29 Iulie 2020, 14:44

*** neutru!? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

calicon
calicon  •  29 Iulie 2020, 14:41

Lippi ? numai la gsp. Acest ziar numai de sport nu este. Si la degetul mic de la picior nu il poate atinge.

cornelconasu
cornelconasu  •  29 Iulie 2020, 14:40

Dacă ar fi fost meci în CL între Milan și PSG , iar Platini ca șef la UEFA intra la francezi și le ținea un discurs motivator ar fi fost ceva normal ?! Ei bine, sunt convins că Stoichiță a fost unul dintre cei care i-a îndrumat pe cei din FRF ce să facă cu sesizările lui Dinamo și Sepsi ! De ce ? Pentru că toată viața a fost un duplicitar fără caracter, școlit la IAS Pipera !

legendavisinie
legendavisinie  •  29 Iulie 2020, 14:39

Federația sprijină echipa cărturarilor.

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  29 Iulie 2020, 14:35
Postat de reteleanu pe 29 Iulie 2020, 14:32

asa e cand iliteratilor li se da acces la tehnologie. hai, ai stat destul la laptop, du-te si mai da o matura prin curtea mapn, ca s-a strans prafu' pe acolo.

Mai bea niste zer, poate te face mai ager la minte... nu stiu cat ajuta dar tu incearca.

viforul
viforul  •  29 Iulie 2020, 14:34

E o greșeală și nu prea. In primul rind era un meci amical și nu finala cupei. Alte echipe trebuiau sa fie acolo. In al doilea rind, fiind un meci amical, omul venise sa se distreze și spectacolul lipsea . In concluzie a fost doar UN MECI AMICAL!

reteleanu
reteleanu  •  29 Iulie 2020, 14:32
Postat de steauanuefcsb pe 29 Iulie 2020, 14:29

Alt gigist greu de cap.

asa e cand iliteratilor li se da acces la tehnologie. hai, ai stat destul la laptop, du-te si mai da o matura prin curtea mapn, ca s-a strans prafu' pe acolo.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7