Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
64
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
4
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
7
Știri din fotbal internațional
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Cand va va da voie securistu' de badea atunci se va face. Adică niciodată.
e greu cand esti gigist idiot. Doare!
O sa se faca stadion nou la Mimamo 1948 SA cand ... o sa promoveze CSA in Liga 1 ! ( adica niciodata ! :) Muhahahaaaaaaaaaaaaaaaaa !
Daaaa se face sigur. În pantă să nu se strângă apa. Picătura de apă.
Se face. Vine si Patronul cu cele 20 de milioane de euro. Fratii miei dinamovisti, VINE VREMURI ISTORICE PENTRU NOI. :) Chiar sa pui baza pe Ministrul Grinda? Asa ceva?
*Badea
Nicolae Basra stie cand de va face stadion nou :)))) vara VIITOARE :)))
E daca a spus acest ministru formidabil de performant "Se face! cand se vor rezolva problemele judiciare",adica la Sfantul Asteapta. Asta o spun toti de ani de zile si s-a rezolvat un mare NIMIC.
Ba decat s*** cu vesta respectiva, mai bine o fac cu tine sau cu Moflea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa inceapa :))) Stai sa vedeti criza economica dupa alegeri ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.