Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Anderson Ceara după transferul ratat la FCSB » Anunț de la Csikszereda: „Noi cunoșteam problema. Avem și alte oferte”
4
Ce a postat Anderson Ceara cu câteva minute înainte de anunțul lui Gigi Becali
1
Daniel Pancu, primele nemulțumiri la Rapid: „Nu putem face nimic în acest moment”
3
Gigi Becali, derapaj rasist la TV: „Ăștia care vin din țări africane nu înțeleg”
3
Știri din fotbal internațional
Decizie istorică la Campionatul Mondial » Noua regulă FIFA a provocat scandal în Turcia - Paraguay
0
Recordul de cel mai rapid gol la acest Mondial, bătut de două ori într-o seară
0
Turcia - Paraguay, deschidere de scor în minutul 2 + „Roșu” direct » Reporterii GSP transmit de pe stadionul din San Francisco
0
Brazilia - Haiti » Reprize diametral opuse ale naționalei lui Ancelotti
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
3
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Fenomenul Super El Niño și influența asupra României în 2026-2027: secetă ...
Libertatea
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Fabrica de Țigări din Sfântu Gheorghe se reinventează: de la trabucuri și ...
Libertatea
În logica asta,tu cui ar trebui sa-i pupi picioarele fiindcă ai ajuns "alfa"??Sau tu Esti ca alt genii din Carpați:unic,inegalabil........?????
Poate ca Lucescu a vrut sa zica ca i-a pus o vorba buna la conducerea lui Dinamo,sau la antrenorul Dumitru Nicolae- Nicusor,dar intr-adevar pe partea lui Rednic era bulevard, iar suporterii il fluierau!
Repet o intrebare mai veche : daca eu spun ca voi cei din redactie sunteti niste ***, acest lucru este vulgar sau jignitor ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o familie disperata dupa bani ,lucestii astia ...mai are de trait cativa ani si nu a facut nimic pt fotbalul romanesc de mai bine de 25 ani ...putea sa vina la nationala romanilor daca tot stie fotbal dar s-a dus tot la turci sa le ia banii. se comporta ca unu care da sa moara si inca n-are destui bani sa lase familiei. un *** care n-a facut nimic pt fotbalul romanesc atunci cand a avut nevoie societatea si sportul de el si nu invers ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Messi i-a pupat deja picioarele lui Lucescu
Corect, mare dreptate ai. Doar l-am vazut toti pe valentin ceausescu cum a aparat 4 penalty-uri in finala cu barcelona. Lasati-ne sa ne pregatim de liga campionilor.
Si cu tramvaiul cum a fost nea mircea?tot dvs aveai dreptate? Trebuia sa se dea intr o parte ca treci matale?
Doar un mascul beta ar spune singur despre el ca e mascul alfa.
Concluzia razboiului intre caini ? FCSB = Steaua ! :))
Antrenorii care se retrag din fotbal la 65-70 de ani sunt cerebrali, cei care continua sunt senili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.