Alte știri din fotbal
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Șansă bună pentru „tricolori”! Hagi trimite peste poartă
94
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uitati-va la asta, e prostul randoom! In vecii vecilor nu o sa mai existe un prost mai mare ca el ! P.s Imi place cand face previziuni, toate ies invers !:)))))
E aproape 19:30, câte postări (mai) ai de făcut din norma zilnică?
badea este un *** ca tot lasa vitan barzesti sa poarta sigla si numele,chit ca este evident pentru oricine ca vitan barzesti nu are palamresul. cum spune si redmic in articol. in fine. bizar ca mafia tot sustine mortul asta de vitan barzesti in liga 1. nu tin minte ca in istoria ligi 1 sa se fii intamplat vreodata cu o echipa ce s-a intamplat cu medias,culmea,cu medias care este sponsorizata de trans gaz. ceve de groaza. daca ii mai salveaza si sezonul asta de desfiintare pe astia de la vitan barzesti,o sa ne acuze astia de *** la cum o sa fie scorurile sezonul viitor impotriva lui vitan barzesti. dar sa speram ca este doar o diversiune sa fie desfiintat vitan barzesti fara sa protesteze cineva. se stia clar ca retrogradeaaza vitan barzesti daca nu era sanctionata medias si atunci aveau toimp suporterii sa faca scandal,dar asa,daca se joaca pana in ultima etapa,nu apuca sa faca scandal ca timpul este prea scurt.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.