Alte știri din fotbal
Un transfer și o plecare au fost oficializate azi de Sepsi
0
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
10
Știri din fotbal internațional
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile UCL: ce va apărea pe tricourile juveților
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
7
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
2
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Pai Negoiță e patron la Dinamo pe banii lu Dinamo. De când a venit Negoiță, doar jucători liberi de contract și de la echipe retrogradate au venit la Dinamo.
Negoiță dacă tot vrea să scape de Dinamo, sa dea toate acțiunile cu tot cu datorii, cu 4 milioane de euro și gata. Dar Negoiță e parșiv. Chiar merita bombardat de suporteri. Dar Rednic nu e prost, ca să nu mai spun de securistul de Badea, care îl baga pe Negoiță în buzunar.
Lucrezi la rin, probabil, daca mentionezi, intr-un enunt aproape manelist, de banii lui ***. Banii lui *** sunt banii pe care si eu dac-as fi actionar majoritar la Dinamo i-as avea - drepturi TV, sponsorizari, vanzari de jucatori...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare *** Rednic, voia sa conducă clubul pe banii lui Negoita, pai dacă e așa sigur pe el ,ca ia campionatul și aduce jucători buni,dece nu cumpăra, sau e mai ușor pe banii la altul?Rednic, o ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.