Alte știri din fotbal
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Jucătorul din Liga 2 convocat la națională l-a învins pe marele Prosinecki
0
Reacție copleșitoare înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
2
Știri din fotbal internațional
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
4
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Dar in cele in care esti tu implicat, cum le numesti ? Spunei lui Platini ca datorita caselor de pariuri "legale", multe meciuri din lumea asta sunt aranjate. CL e plina de astfel de meciuri si Platini stie de ele.Sunt o gramada de actori in fotbalul mondial.
hoitule.....vorbesti tu de mafie....mai imprumuti echipele cu sute de mii de euroi.?....camatarule....
nasu-i ipocrit ? sau asa e el ? dar in cazul Craiova cerea ca politicul sa nu se amestece, iar acum cere legi de la politic ? asta inseamna ca e prost, legi sunt.
si in legatura cu tine mister sandu,nu vrei sa se dea vreo lege?sau la tine-i buna si o ordonanta de urgenta sa te ia la pachet cu ddragomir.
da ,atunci parlamentul trebuie sa tina seama de opinia poporului,mircea sandu si toti acolitii sai la puscarie pentru fapte de coruptie,distrugere(fotbal),organizara unui grup de tip mafiot,etc!
Zau?! Dupa 24 de ani de la REVOLUTIE s-a gasit sa ceara asta? Un om mai slab ca Nasu' n-am intalnit!!!
Care sint meciurile aranjate...Steaua-Viitorul ??? Nuuuuuu se poate !!!
dati demisia si ai rezolvat toata mizeria din fotbalul romanesc. sa nu-i uiti pe oracol,piti talent,piti barbugiu,piti mitza,piti butelie si alti piti din gasca voastra de zero ce santeti
Simte ghimpele in coastă că vor ăştia să îl dea în judecată şi gata, acum o dă cu virtuţile. Sper ca Ciobi să fi fost doar începutul.
ce tare si asta , doar el face ''cartile'' :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.