Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Deschidere de scor în minutul 40
0
Ghana - Panama, decis de un gol în minutul 90+5
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
adica vrei sa spui ca FRF e stat in stat da? Hai mai mergi la coltul strazii si cumpara-ti o inghetata poate-ti mai vin idei de astea cu independenta. Daca o sa-ti vina mergi in Covasna si Harghita ca acolo e public care te va aplauda pentru aceste idei grozave. Iar in final luati-va casele in spate, mutati-va la Polul Nord si acolo o sa fiti toti independenti toti. Eu sper sa respecte si FRF-istii legile din tara aia care se cheama inca ROMANIA, spre chinionul unora.
Ce inseamna "persona non grata" conform DEX - "diplomat devenit indezirabil pentru guvernul țării pe lângă care a fost acreditat" , deci pentru fotbalul romanesc nu poate fi asa ceva, poi cine a votat ineptia asta? Astia au avut explicatia termenului. Poi ce sunt astia? Diplomati sau ce? Apoi unde s-a mai vazut ca un patron sa fie declarat ca o persoana neagreata pentru sistemul in care baga bani.... Eu nu pot sa-mi explic acte care se contrazic semantic. Astfel de acte pot oricand fi contestate in justitie.
e buna asta cu persona non grata. O sa mai repet odata ceea ce am mai zis... daca Marian Iancu si-a facut temele asa cum trebuie si TAS da decizie favorabila pentru Politehnica Timisoara, domnul Mircea Sandu si cei care au votat astazi vor avea o problema destul de mare, incepand cu moralitatea cu care au facut actele impotriva clubului si a fanilor din Timisoara, si terminand cu problemele financiare. Si aceasta pentru ca nu cred ca Marian Iancu se va limita la aceasta decizie, insa cred ca treburile vor merge mai departe pe linie financiara in justitia romaneasca, cu baza pe decizia TAS. Deci, rabdare sa vedem ce spune TAS ca domnul Sandu a demonstrat ca e duplicitar. HAIDE POLI !!!!
Tare aia cu "apasa aici". Domnilor ziaristi, nici la atata lucru nu v-ati uitat cand ati facut copy-paste? Asta imi aduce aminte de o faza de la scoala gnerala, cand profesoara de geografie i-a dat uneia nota unu pentru ca virgula copiase tot din carte, inclusiv un comentariu gen "vezi harta fizica colorata". .. e faza din exact aceeasi categorie...
Faptul ca Iancu a fost declarat de mafioti din FRF persoana non-grata mie imi spune ca omul asta pe care il tot balacariti toti pe aici este un pericol clar pentru ei.si pentru asta din aceasta clipa trec de partea lui Iancu. Nu este el ingeras dar, nici mitici astia din FRF cu acoliti lor din provincie nu sunt nevinovati. Din contra. Astia au facut cu adevarat rau fotbalului romanesc. IANCU ARE DREPTATE. 100% Cu ce a contribuit inteligentilor Iancu la decaderea nationalei de fotbal a Romaniei si a competitiei interne? Pentru ca asta ar trebui sa ne intereseze.Nu? Nu stiu de ce dar, cred ca in cca doa saptamani o sa va ramana ura in gat dupa decizia de la TAS. HAI POLI ! HAI TIMISOAR
Cred ca cunosti deja raspunsul desi tare mult mi-as dori sa te inseli....
BRAVO !!!!!!! TREBUIA MAI DEMULT LUATA O ASTFEL DE MASURA IMPOTRIVA ACESTUI PERSONAJ JALNIC LIPSIT DE MANIERE SI SPURCAT LA VORBA!!!!!!! IN SFIRSIT SA FACUT DREPTATE!!!!!! OTELUL JOACA IN C L < TIMISOARA LUI JABBA LA MATINEU IAR JABBA NU MAI MACANE!
Se pare ca Iancu si Mititelu vor fi curatati unu dezafiliat si altu numit persoana non grata ca nu a stiut pretul corect a lui Duru
lucrurile stau putin diferit fata de ceea ce sustii tu...judetul cu cea mai mica rata de promovare(nu promovabilitate) este Ilfov,ori acolo nu au fost instalate camere video.Asa ca acest argument nu sta in picioare.Analfabeti sunt peste tot,nu exista padure fara uscaturi,doar ca voi cei din banat incercati sa pareti superiori si nu este cazul absolut deloc.
O masura extraordinara...cand se va lua aceeasi masura si impotriva celuilalt mascarici(ciobanul) din fotbalul romanesc?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.