Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
FRF ESTE ... INCONSECVENTA IN PRIVINTA MASURILOR DISCIPLINARE !!! O DECIZIE A COMITETULUI EXECUTIV FRF DIN 12.12.2007 FATA DE AJF ARAD COMUNICATA IN PLENUL INTILNIRII DE LA MOGOSOAIA DIN 27.01.2008 DE CATRE PRESEDINTELE FRF MIRCEA SANDU SI VICEPRESDINTELE FRF PATRITIU ABRUDAN PRIVIND MASURILE DISCIPLINARE -EXCLUDEREA SAU DEZAFILIEREA AJF ARAD - NU S-A PUS IN APLICARE !!! RECENT FRF SI-A ... DECLINAT COMPETENTA SI AUTORITATE DISCIPLINARARA . DETALII PE ; www.ajf-arad.ro , comunicate
Regulamentar!...Da, cand e in favoarea Stelei! Cand nu, se tace chitic! Bravo conducerilor FRF - LPF! Steaua - Echipa Federatiei! S-o spunem macar pe sleau si sa nu ne mai schoatem ochii cu "fumigene" la conferinte de presa! Nu tine! Rusine!
Sper ca Mircea Sandu sa ne explice si cum a fost posibil ca rapidstii sa arunce cu brichete ( sau butoane, sic!) TOCMAI atunci cind Rapid conducea cu 1-0 si umilea Steaua in teren!!!? Si mai ales de ce a fost delegat tocmai DEACONU la acest meci, foast fotbalist si vecin cu stadionul Ghencea!!!? Si de ce el in calitatea sa se ANTEPRONUNTA ilegal!!? Mindra tara, grea POVARA! Pacat ca-i locuita....
o hotie si o mizerie mai mare k asta nu existat niciodata si nici nu va exista se vede de la o posta k a fost totul premeditat dar nu ai cu cine sa faci dreptate in fotblalul romanesc.CU mircea sandu care e un betiv ordinar sau cu lupescu care e un caine si normal k le convine k se apropie dinamo de rapid toti au luat bani din cazul asta ia umplut gigi oieru pe toti.EU nu am auzit pe nimeni sa zica k RAPID a fost peste steaua tot meciul si k le este frica de RAPID de mor astia sunt niste LASI
mihaita ne vedem duminica pe ghencea... sa te ti de promisiune te rog...
e clar... am invatat ceva nou... cand echipa pierde aruncam cu scaune si brichete in arbitru =))... un nou fenomen in fotbalu romanesc... sa incercam si in CL si ne-am scos... SAU NU... sunteti penibili (iar pt cristi: in ghencea tot suporterii rapidisti au aruncat ba... ca nu ne rupem scaunele de pe stadion de dragul de a da in cap la arbitru)
Stelisti, aveti cuvantul meu de onoare ca la urmatorul meci o sa fac tot posibilul ca sa interup meciul si sa fie suspendat stadionul Steaua. Imi iau prastia cu mine si am sa arunc pe banda rulanta cu brichete si fise. Am sa vad daca va mai convine decizia luata acum impotriva rapidului. Oricum in ultimii ani ati fost mici in fata Rapidului de asta se si incearca tot felul de combinatii pentru a opri o echipa care joaca pe teren. Inainte de 89 Rapid a batut Steaua, jucatorii au fost inrolati in
de ce regulamentul se aplică numai cînd îi convine Stelei, fiind ignorat în situaţiile în care a existat posibilitatea ca echipa din Ghencea să fie sancţionată? Ca atunci cînd, de pildă, Gigi Becali a jignit în stînga şi-n dreapta, ceea ce putea, şi trebuia, duce chiar la depunctare. De fapt, de aici începe discuţia şi tot aici se şi încheie.intelegi ceva nasule ?
Nasule ce poate sa faca un betiv ca tine? Cum putea sa vada un bautor de sprituri cum zburau scaunele in tur? Tu nu ai fost in stare sa o vezi nici pe fiica ta care se droga!Mai bine ai pleca in America stelist imputit ce esti.
sandu este presedinte la fecalisteaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.