Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are ceva tupeu ră2 asta. A scapat ca prin urechile acului de condamnare in dosarul “valiza” si acum se da rotund cu povesti de scara blocului. Mare antrenor!
Pai a spus atunci, si in presa (poate nu cu toate detaliile dar a zis) si la comisii... acum e doar o reamintire.
Evident ca nu marsavii... Doar OMENIE !!
Se lua impozit mare in perioada aia.
in 2006 Panduri isi dadea viata pe teren cu Rapid si cand mergea in Ghencea faceau pantomina. Astea sunt minciuni tipice oltenilor
Ce whataboutism face Pancu... pai baiatule, de unde sa stii tu ce s-a intamplat in vestiar la CFR?? Tu erai dincolo, de unde stii tu ce a facut Copos? Ar fi interesant de vazut daca au ramas stenogramele sau raportul de la comisie sau au musamalizat chiar complet atunci.
Și eu ce-am zis? 3 meciuri cu cote între 1.01 și 1.03 și rapid 1.9. 4 meciuri. Am scris altceva?
Eu nu-mi aduc aminte de meciul ăsta, dar îmi amintesc de meciul fc fcsb - VIITORUL 2-5. "A fost blat, domnule Becali?" "N-a fost nici un balt băi, oameni buni. A fost OMENIE".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.