Comentarii (86)
ceaiuri
ceaiuri  •  17 Octombrie 2025, 21:18

Radoi dacă tăcea...mai bine era,a dat cu stângul în dreptul și a arătat cât de mic poate sa fie(rezultatele vor fi mereu pe masura gândirii,asemenea declarație nu face bine nici echipei,sa nu "tradeze" patronul a făcut o declarație pe care o va regreta toată viata...banuiesc)aștept echipa lui sa pulverizeze toate echipele sub bagheta dirijorului

Karkaleki
Karkaleki  •  17 Octombrie 2025, 20:49

Mirele, da. Ai si tu dreptatea ta. Doar ca, uite, echipa ta joaca din ce in ce mai prost si se scufunda ca submarinu' alb-albastru. Bine, eu stiu ca poate nu e neaparat vina ta ci a lui nea miaie "leo cliub se moa". Dar tu vorbesti despre nori si ai valurile pina la git

ccristian0
ccristian0  •  17 Octombrie 2025, 19:58

Bravo MIREL RĂDOI, un om cu sânge în instalație! Nea Mircea a luat-o rău pe arătură, a cam început să spună lucruri trăznite si să facă nefăcute!

Ciriaco
Ciriaco  •  17 Octombrie 2025, 19:57

Antrenorul Rădoi nu are cum să-l pulverizeze pe antrenorul Lucescu!Cu titluri de genul ăsta deveniți din ce în ce mai jalnici și mai penibili!

1ianuarie
1ianuarie  •  17 Octombrie 2025, 19:46

Mirel a pulverizat.... multă minte vă trebuie!

monicaeb
monicaeb  •  17 Octombrie 2025, 18:54

Mirele, mai ușor cu lecțiile și judecățile despre cine are voie să vorbească în fotbal. Nu ești nici Klopp, nici Guardiola și nici măcar aproape de ce au realizat ei. Ai fost un jucător respectat, adevărat, ai câștigat campionate cu Steaua, ai jucat în străinătate și ai fost un lider pe teren — jos pălăria pentru asta. Dar ca antrenor, performanțele tale nu te pun încă în postura de a da verdicte despre Mircea Lucescu. Omul are o carieră care se măsoară în trofee, nu în conferințe de presă. Diferența dintre voi e simplă: el a construit echipe, tu abia le-ai început și ai plecat înainte să demonstrezi ceva. Când o să câștigi ceva notabil, când o să te impui prin rezultate, atunci poți vorbi despre morală, corectitudine și ‘cum ar trebui să fie un selecționer’. Până atunci, las-o mai moale cu discursurile și vezi-ți de drumul tău. Pentru că, sincer, fotbalul românesc are nevoie de antrenori care muncesc și construiesc, nu de declarații care să sune bine în studio

Legio.Sud.
Legio.Sud.  •  17 Octombrie 2025, 18:35

Mirel sa isi ia BAC-ul si dupa aceea sa apara public!

Stelistconvins
Stelistconvins  •  17 Octombrie 2025, 18:34

Mirel Rădoi ar trebui să îl respecte pe Mircea Lucescu.In primul rind nu e nici la degetul lui mic de la picior in legătură cu performantele obținute de Lucescu.Apoi e diferența de virsta si Mircea Lucescu nu e golan ça Rădoi care a spart geamuri la Bistrița de oftica ça ardelenii au fost mai buni.

Heiheiargesul1987
Heiheiargesul1987  •  17 Octombrie 2025, 18:20

Lucescu l a depasit ca numar de gafe intr un timp scurt pe Mircea Geoana...performanta greu de indeplinit..

kubagigistul
kubagigistul  •  17 Octombrie 2025, 17:42
Postat de je____ pe 17 Octombrie 2025, 17:25

Credeam ca Radoi nu e.... Dar de azi oltean *** devine pleonasm. Chiar n-a inteles nimic.

Suna un prieten sa iti explice poate iti pica fisa , se vede ca nu esti oltean esti asa mai...greoi :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează