Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
daca pleaca jucatori de clasa la arabi inseamna ca am ajuns rau... 6 milioane cu TVA??? deci 1 - mi se pare putin... 2 - cu TVA??? da ce e mama radoi o bucata de cotlet de porc? sa platesti TVA la el???
Pt taranii care stiu doar sa comenteze:sst mustelor. Bravo Mirel si bafta oriunde ai fi pt ca ti-ai facut datoria fata de club mai mult decat multi alti fosti stelisti.Lacatus si Radoi singurii stelisti adevarati.
pe jiji nu il ia cu el?
Pai.... PORTSMOUTH.. .INTER... NIMIC...???? E de-a dreptul hilal, pardon, hilar.....
oricum nu mai facea nimik la steaua..mai bine sa plece sa faca si el ceva in viata..:)
ce face invidia asta din oameni...felicitari mirel si mult succes!in rest...nu uitati k numai steaua are 2 titluri europene...pt mai multe detalii vizitati.succes!!!ereu campioni
cam scumpe oile la sauditi poate se duce si becali. cu toata stana
se vede sufletul de mare stelist din el...a stat in ghena k nu a avut alte oferte, acum k il cumpara marea echipa araba nu a putut refuza...oricum ramanem cu faptul k a reprezentat romania cu "cinste si onoare" in cl, caci nu a permis k stoaia sa ia mai mult de 5 goluri pe meci :))
La cum juca in ultima vreme merita sa joace la AL Hilar :))
Bine ca am scapat de el!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.