Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Costel Gâlcă, mesaj pentru Dobre înainte de Dinamo - Rapid: „Asta trebuie să facă”
0
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
ratzoi la pushkarie!!!!!!
ca de obicei nu se va intampla nimic..vor iesi toti basma curata ca asa e in romania ..pace si bucurie.....traiasca romania......
jucatorii ar trebui lasati in pace,ei au fost niste unelte ,marii rechini trebuie trasi la raspundere ,ar fi culmea sa fie ei gasiti principalii vinovati cu toate ca la moi este posibil orice.
mierloi parca te si vad in programul rabla ... n-ai fata de bentley ... vatman de tramvai ar trebui sa fii.
ATENTIE DNA.ATENTIE.DE CE NU MERGETI LA DINAMO SI RAPID,TIMISOARA SI BISTRITA CARE AU FACUT BLAT CU CFR IN CAMPIONATUL TRECUT.ALA E LUCRU GRAV SAU CHIAR FFF GRAV NU STIMULAREA UNEI ECHIPE.DECI ATENTIE STIMULARE NU BLAT.FACETI DIFERENTA SI PENALIZATI NEDREPTATEA,BLATURILE.CUM DINAMO SI RAPID SE DE LA O PARTE IN MECIUL CU CFR SI NU LE FACE NIMENI NIMIC?E POSIBIL?PAI ASTA E CAMPIONAT CORECT?MAI CORECT SE CASTIGA UN CAMPIONAT IN CARE ESTE STIMULAT ADVERSARUL DECAT BLATURILE CARE SA FAC.FITI CORECTI
titlul GSP: Mirel Rădoi şi Petre Marin vor fi cercetaţi pentru mărturie mincinoasă adevarul: În ceea ce îi priveşte pe Gigel Coman, Dorin Goga, Claudiu Răducanu, precum şi Mirel Rădoi şi Petre Marin s-a dispus neînceperea urmăririi penale. oameni buni, nu va mai luati dupa ziaristii mincinosi !!!
la puscarie sa se curete fotbalul ca suntem satui de valize si brichete
Dle George Becali, puteti merge linistit la puscarie! Investiti, cumparati celule! Veti fi "Latifundiarul din Jilava" Peste ani, metru patrat de dupa gratii va costa cu mult mai mult!
sa faca dreptate DNA in cazul asta si sai bage la mititica pe toti. bineee mah :)) transpira ciobanu cred :))
Sa-l bage la puscarie pe Becali si pentru banii pe care i-a dat lui Condescu pentru meciul cu CFR. Si ma refer la CFR - Pandurii 1-2 din etapa 27 din sezonul trecut! Atunci cand Radoi a tipat la Becali si la facut cioban pentru ca da bani la alte echipe in loc sa-l stimuleze pe el si pe ceilalti jucatori de la Steaua. Becali e seful mafiei in fotbalul din Romania!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.