Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Câștigătoarea Conference League și-a prezentat noul antrenor
0
Ce-i cu tine, Spania? Regina Europei s-a încurcat cu Capul Verde: surpriză la Mondial, cu Joao Paulo eroic în fața lui Lamine Yamal!
16
Halucinant! În ce țară poate ajunge Andrei Ivan, ademenit cu 500.000 de dolari pe an
1
Echipe de start la Belgia - Egipt, primul duel din grupa G de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Ce studii are premierul desemnat: Adrian Veștea scrie în CV că a absolvit o ...
Libertatea
PAi deh ma mierele ne odihnim si noi cand putem, noi ne-am odihnit cu Dinamo voi cu toate echipele din UCL ( in ultimii 3 ani ) ... si tot asa. Da las` ca vine Jiji cu valiza si bricheta si le rezolva pe toate. Prindeti locul 2 si gata.
Bah, noi nu il vrem pe "finu"! Nu vrem sa va speriem dar la Craiova ...veniti cu vaselinele si terenu (ga/ozu) pregatit ... Nu va dam pe teren, va dam afara ... un numar, doua, trei pana ne saturam!
mirele, una ai nimerit-o si alta nu... adica da, poli s-a odihnit cu dinamumu si drept recompensa lupescu le va da punctele inapoi... si nu, adica la craiova o s-o luati in freza garantat la modul cum va prezentati! :))
saracu radoi viseaza...asa cred ca a facut si buzau si otopeni..sa fim seriosi...radoi viseaza...nu il treziti=))
auzi la el ce zice...radoi u la stiinta ii zici noroc...sunteti praf ma,mai bn nu ai mai comenta dsp alti
eusieu...abtine-te frate k n-are rost s mai deschideti voi gura...panara*melor...beeeeeeeeeeeee
ba frate cand joak steaua umpleti pagina asta numai cu stiri despre meci, ne dati declaratiile la toti jucatorii la toti din conducere, la paznici de la stadion mai trebuie sa luati declaratii si ati luat la toti din clubu steaua
are dreptate. de fapt campionatul asta dinamo a avut doar cateva meciuri adevarate in rest au facut doar blaturi, valoarea lui dinamo sa vazut in meciul cu steaua cand au dat un gol din singura lor ocazie, adevarata lor valoare se vede in meciuri pe bune cand sunt batuti de toti pescarii si echipe anonime. Steaua a fost si peste dinamo si peste rapid si peste timisoara dar atata timp cat ratezi cu senimatate atea ocazii, mai si dai cate 2 bare pe meci....e greu.
Sa ne sugus cucu', mirela ratzoi!!! Tu, cu ma*ta, cu tac*tu, cu nevasta*ta aia tagfa si cu toti suporterii tai fideli.
Atat puteti ma loserilor,aveti 11 MULTE INAINTE!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.