Alte știri din fotbal
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
0
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
2
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Miriuță: "Bokila stă bine la cap, nu este blocat psihic" !
Inainte sa ii trimira in faimosul ghiveci, ntrenorul le a spus ca transilvania e a ungariei si ca fcdb 1948 nu este dinamo! Adevarata dinamo e in liga 4 caci toti dinamovistii au spus ca palmaresul e unde e marca, adica la badea.
Iar tu esti un gater gigist... Șî mai ești si prostălău!!!
Iar prost*** de Miriuță, care este DINAMOVIST, jucăm pe Arena Națională, cu negru-alb-roșu acasă. Încă suntem în doliu. Dinamo suntem noi!
Rivaldinho este mai bun ca Miriuță de o mie de ori. Dacă pleacă ăsta, țin cu Ferencvaros.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Miriuta i-a bagat in sedinta pe Rivaldinho si Bokila, explicandu-le ca ar fi putut sa aiba in spate un servant adevarat, precum Eric, asta daca la Dinamo nu s-ar fi adunat toti nepriceputii pamantului, in frunte cu Negoita!
Iata copia mai tanara, a lui Ioan Andone cel sfatos !Lotzi baci,de ce nu-l bagi pe brazilian ? Inca nu ai auzit ca are pana acum 4 goluri ?
Pt o oarecare clona "vylly"
Dinamo e la badea. Are marca, intreaba l.pe sadikul. Tu ai multa școală...se vede dupa felul in care scrii:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.