Alte știri din fotbal
Ca Zidane după foarfeca lui Cristiano! Supergolul de la Galați l-a uimit pe Laszlo Balint: reacție savuroasă
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
1
Probleme pentru „câini”? » Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf”, cu 4 zile înainte de Dinamo - Petrolul
1
„Dacă era român...” » Vasile Miriuță și opinia care nu s-a mai spus despre Kopic și Dinamo: „Îmi asum când zic asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Ok,nu trebuie sa le dai bani exagerat,dar daca l-e dai putini,mai joaca ?
LA nivelul craiovei Costea sa aiba maxim 150.000 cu Dananae , prepelita 120.000 de euro, restul jucatorilor cu experienta cat de cat maxim 70.000, iar ceilalati maxim 50.000 de euro, si daca ma gandesc bine pe locul care sunt ei, nici pe astea nu le merita, sa le faca salarile 50.000 de si sa pun prime grase la victorie, sa munceasca daca vor bani
Domnul Mititelu dati salarii de cel mult 70000 mi euro dar dati prime mari de indeplinirea obiectivului.SI LA CRAIOVA TREBUIE SA FIE OBIECTIV PRIMELE 3 LOCURI NU AI TERMINAT IN PRIM 3 GATA PRIME SI ATUNCI SA VEDETI CE ALEARGA JUCATORI ASA ESTE NORMAL
oricu tot in oricum tot in B ajunge si cu salari mari si fara asa a facut omu neconomie de euroi '
e normal sa procedeze astfel,daca ei nu accepta reducerea de salariu,daca ar fi pe locurile 1,2,3 ar mai avea circumstante,dar asa...
Economia pe care Mititelu o va face sezonul urmator va fi mult mai mare , deoarece in B cheltuielile sint mult mai mici .
Metoda lui Adrian nu e cea a lui Becali... Adrian isi cheama salariatii la negocieri si le explica ca nu mai poate plati atita. Ceea ce e evident... Salariile sint prea mari in fotbalul romanesc (asta daca sint cele vehiculate prin presa...) Becali obliga unilateral modificarea contractelor. Nu e acelasi lucru... Apoi... citiva dintre cei care au plecat erau degeaba la Craiova! Chiar Woby... pt. citi bani primea... io zic ca merita sa fie mai respectuos des coechipieri in teren!!!
Aseara pe gsp.tv am urmarit din nou, daca mai era nevoie, o mostra de amatorism, servilism, pupincurism si lipsa de reactie din partea realizatorului emisiunii Contraatac, la adresa gunoiului si terminatorului fotbalului romanesc, numitul "giovani" becali. In goana dupa rating, sunt aduse astfel de personaje abjecte, infecte, care oripileaza,necontand faptul ca injura, jignesc, batjocoresc pe cei care nu sunt in tabara lor. Rusine !
cat de aiurit sa fii sa dai aceste salarii in liga I? daca un patron da astfel de salarii pentru asemenea rezultate, merita sa falimenteze. cat produc acesti fotbalisti sa primeasca sumele astea? cate tricouri cu numele lor se vand? cati spectatori aduc? numai impozitele ar rupe un club romanesc care ar da astfel de salarii. eu cred ca se spala bani. pai numai fondul de salarii ar fi fost la craiova, pt primul 11, undeva la 4 milioane. cine crede asa ceva?
cu asemenea atitudine e de laudat,asta daca ne uitam peste un top al eficacitatii celor pusi pe liber,poate cu exceptia lui dorel stoica.intrebarea e cine ii va inlocui? FORZZA STIINTA!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.