Alte știri din fotbal
Dorit de FCSB în iarnă, Andrei Dorobanțu a ales și a semnat în Superliga: „Bine ai venit!”
0
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
0
Scandal la Sports Festival de la Cluj! Un arbitru adolescent ar fi fost pălmuit și înjurat de un părinte
0
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
8
Știri din fotbal internațional
De nicăieri: Florin Bratu semnează cu multipla campioană din Europa: „Începe o nouă eră!”
0
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Pauză în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
11
Erou național după golul din minutul 94! Qatar îl răsplătește regește pe omul care a scris istorie la Mondial
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
3
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Tudor Chirilă, critici dure la adresa lui Nicușor Dan după numirea lui ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Aici e smecheria lui Piturca! Cand a venit, a stiut in ce se baga. A sperat ca urca cu echipa in clasament, creste cota jucatorilor, vinde in iarna 2-3 si scapa de datorii. Acum, a vazut ca echipa nu mai merge de 3 etape, de la scandalul lui cu Iancu, si o da la intors. Cand joci ca titular cu Alex, inaptul de fi-su, Dina,Stanca, nu putem spune ca e decat vina lui. Si, ca de obicei, acum baga fitile si o da la intors ca pleaca!
@davidero Parca l-ai descris pe ciobanul sef!
mi-ar parea rau sa retrogradeze craiova. cat despre mititelu, cred ca u e o palarie prea mare pt un biet brutar ca el. daca in 5 ani nu a produs decat datorii imense inseamna ca nu se pricepe. unii au castigat bani din fotbal.
acu am pus alta melodie,"Dont worry,be happy"
Pacat de aceasta echipa cu traditie in fotbalul romanesc, sper sa se redreseze
stitzi ce melodie ascult eu acum? Waka-Waka de Shakira.
ce-mi place fata asta a lui mititelu de bocitoare innascuta,nu degeaba l-am poreclit mereu bocitoarea ,daca tot tine atit de mult la curvoaia ,ca mereu plange ca el tine la ea mai mult decat la orice ,sa vanda ceva proprietati si sa scoata echipa din raaa hhaat ,acolo unde tot el a bagat-o prin proasta manageriere a clubului!
nu degeaba sunt oletenii cum sunt si au ajuns unde au ajuns,pai cum drec sa fii cu un picior in groapa si sa zici ca tu nu vinzi in tara ,tot orgolios si daca e sarac ,pai sa mearga cu "talentele" alea in b ,poate de acolo ii da cu 10 000 e ,maxim ...Asa a facut si cu fratii costea ,si ,unde a ajuns ? Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul ,alias Mititelu`!
E posibil sa stii, dar posibilitatea e foarte mica. Mai posibil este insa sa te inseli.
acu stiu cine esti,dar tac.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.