Comentarii (80)
 •  10 Mai 2010, 18:59

SE ZVONESTE CA MITITELU A FOST IN CLUJ SAPTAMANA ASTA!!!!INTREBATI-L ASTA IN DIRECT. DACA E ADEVARAT PROMIT AICI CA NU MAI SUSTIN IN VECI ECHIPA ASTA!!!!

•  10 Mai 2010, 18:58

mititelule si noi te credem dar nici tu sa nu mai faci asa. daca ati dat meciul 50 de ani sa stati in B

•  10 Mai 2010, 18:57

daca nu a fost BLAT inseamna ca meritati sa jucati in B la anul.2-0 la pauza adversarul in 10 si pierzi cu 3-2 lasa-ne mititelule cu vrajeala asta te-ai bucurat la banii CFR-ului dar o sa te coste magaria asta.

•  10 Mai 2010, 18:56
Postat de pe 10 Mai 2010, 18:48

atunci explicane nea adriene carei faza cu repriza a doua????? ai impresia ca noi suntem prosti???? da o explicatie aici acum!!!!! 1 echipa a evoluat in prima repriza si in a doa repriza cine a jucat " Cimentu Fieni"???????

sa-ti explic eu tati....in prima repriza a jucat tusieru ala bine in locul craiovei iar in a doua repriza a jucat doar craiova care a fost batuta de ceahlaul

Corect!!! Singura explicatie logica, dupa furturile la care au fost supusi clujenii, este diferenta de valoare!!!

v-ati batut joc de fotbal, sa va duceti in B unde va e locul

ba baieti nu v-ati prins.... la pauza au facut schimb de tricouri.... aia de la chefere jucau in alb-albastru si cei de la craiova jucau in echipamentul ungurilor.....!

•  10 Mai 2010, 18:51

DE ce nu puneti intrebarile cele mai firesti : -fura Steaua de 60 de ani ....? -fura Dinamo de 61 de ani...? In fiecare etapa sunt de pus intrebari de genul: a primit dinamo,pomana un 11m...? - a dat steaua gol din ofside...? si multe cu ac. protagoniste experte in mistificari...

•  10 Mai 2010, 18:50

pleaca muicelule ca ai distrus Craiova.Ai ajuns sa stai capra pt 100 de mii .Am urmarit meciul de langa Ilie Balaci (la terasa 777 din Craiova)

Cei care spun ca meciul Craiova-CFR a fost blat sunt niste drogati si derbedei de la Peluza Sud. hahahahaha