Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
14
Știri din fotbal internațional
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Benfica mai avea nevoie de un gol, portarul Trubin trăgea de timp în minutul 90+5! Explicația lui Jose Mourinho
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
ba desteptilor nu e nevoie sa-o faca publica a recunoscut igna ca a fost la borcea in birou
Mititelule temina cu oltenismele tale si ocupate de fotbal . Te-ai certat cu toata lumea si in tara si la Craiova.Esti dus cu pluta. Nu mai sfaraii asa ca-ti sare mustarul, mititelule.
mda... toata lumea akuza k dinamo fura .... da kand am pierdut anu trecut titlu din cauza arbitrilor atunci ce a fost de au fost erori grave exemplu: dinamo urziceni din cate imi amintesc,echipei dinamo li s-a furat un penalty si un corner si astea doua poate erau sanse mari pentru a egala sa a bata
Igna l-a delegat pe Augustus Constantin,un individ ce a dezavantajat Craiova in dese randuri. Ar fi corect sa fie aratata caseta. Caseta (daca exista) nu poate constitui proba intr-un proces niciodata! P.S.90% dintre trofeele cucerite de Dinamo sunt furate prin cele josnice mijloace.
vino in craiova si ai sa te convingi si singur
inregistrarea este o facatura... SA-TI FIE RUSINE Dinu Patriciu!!!
poate sa-mi spuna cineva unde vedem meciul pe net ?
mititelu joaca tare si pune presiune pe arbitru, dar ce a uitat el este ca de cate ori la atacat pe altul cu o palma si-a luat in schimb vreo 10 pumni, ma astept ca pana duminica sa si-o ia in bot
si voi cite ati furat? securistilor
arat-o daca zici ca o ai! Din cate stiam Craiova este un oras plin de interlopi, una dintre cele mai periculoase mafie din lume si cred ca faci si tu parte din ea, mai ales la fizicul care il ai!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.