Alte știri din fotbal
U Cluj, învinsă din nou în amical » „Șepcile roșii” termină cantonamentul fără victorie
0
După FCSB, și CFR Cluj a renunțat la Anderson Ceara » Explicațiile lui Ioan Varga
0
Rapid, aproape de o mutare surprinzătoare: Daniel Pancu a dat „undă verde” » „Are forță, se pot lua bani buni pe el”
0
CFR Cluj și-a găsit atacant! » Alte două achiziții urmează să fie prezentate curând
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Pe cine mai intereseaza Mititelu asta si echipa lui de 2 bani?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Isi face implant?
Eu sint Banatian stabilit in Suiedia din 1984 Craiova e in sufletul meu Mititelu sigur castiga procesul daca se judeca corect,hoti trebuie sa platiasca.
Mititelu a gandit sufletește și de aceea nu a vandut jucătorii...o să caștige procesele și va face echipă...
Astai Romania injurati un om care a investit bani in fotbal si a stat cu sufletu la echipa. Nui coret sal injurati.
Mititelu a investit bani in club si a avut echipa frumoasa la distrus sistemul mafiot,si mafioti trebuie sa platiasca.U.Craiova.FC Arges,si toate echipele din vest au fost ruinate de sistem.
De-aia va înjura lumea pe stadioane bai gsp-isti jegoși . Ce treaba are mititelul cu liga 1 ? Pai el nu a fost în stare să țină echipa în liga 1 cel mai prost manager ever , și voi promovați *** acest gropar al fotbalului oltean .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mititelul a fost un manager modest incapabil sa conduca cum trebuie o mare echipa ca U Craiova insa cei care l-au furat trebuie sa plateasca! Iar U Craiova trebuie razbunata, a fost pangarita istoria echipei prin actiunile numitilor nasu si corleone!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.