Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Ce înseamnă cele două cuvinte strigate de Cristi Chivu, imediat după Inter - Como
0
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
e important sa stim in ce calitate e audiat. nu dun grija pt mititelu, pentru ca e clar ca si el e penal, dar Stiinta depinde din pacate de acest om. daca e arestat, ne vom prabusi. nu cred in utopii de genul "jucam fara bani"... daca mititelu e arestat, Stiinta se duce, si e pacat ca echipele de fotbal depind de niste infractori. Penescu avea mult mai multi bani decat Mititelu si tot a ajuns in situatia de a nu mai avea bani pt Arges... vom vedea. sa-l ridice si pe-asta. si pe alti pa
Mai Andrei cu tot respectul stii ce nick ar trebui sa-ti iei ? Iti spun eu, "DON QUIjOTE" (nu stiu cum se scrie exact)!!!
Daca si mititelu ajunge langa solomonn, atunci sigur stiinta nu v-a retrograda ,chiar cu riscul de ar juca fara bani.
stiti cum va iesi de acolo cum a iesit si solomon cu catuse .....!!!!
da cu sifonu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.