Alte știri din fotbal
Declarații rare pentru GSP » Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme a lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Noul transfer de la Rapid mai are de așteptat » Ratează meciurile cu CFR Cluj, Dinamo și Craiova
0
„Retrogradat” la echipa secundă a lui Dinamo
0
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
2
Știri din fotbal internațional
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Ok, bro: nu te plictisi, ia o versiune îmbunătăţită : ://www.youtube.com/watch?v=C_SKx4m_7vQ
Mersi, dar sunt la munca ! :))
Răsturnica Pistruiata? Ştiam eu ceva , Somn Uşor!
Astia se dau singuri in primire si ne iau si de prosti!!! 1.Stefan spune ca nu a fost la patronul Astrei. 2. Buduru il da de gol! 3. Niculae nu comenteaza, dar cica da in judecata! Pai daca va da pe cineva in judecata, desi ma indoiesc, oamenii care au facut pozele pot veni cu aparatele foto profesioniste pe care scrie data si ora! Cam nasol, data si ora nu se pot falsifica, ea ramane! Cum ramane cu prezenta lui Buduru? Daca discutau de nu stiu ce combinat, de ce era si Buduru la intalnire? DACA PARCHETUL II IA LA INTREBARI, ADEVARUL VA IESI LA IVEALA!!!
Nu , rasturnica ! :)))))
SS indescifrabil.....
Nepoata ei! Cum o chema-o:)) Tot Maria?
*erau
M. Andries ?
:))))Normal,"suporterii erai incantati cand castigau gazdele"-Florin Halagian...::)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.