Alte știri din fotbal
Doar doi jucători de la FCSB prezenți la «cina de adio» a lui Bîrligea „A fost o seară în care emoțiile ne-au cuprins pe toți”
0
„Mai candidați?” » La 70 de ani, Gino Iorgulescu a anunțat decizia finală
6
Mihai Rotaru le-a trimis o ofertă scrisă, dar a fost refuzat categoric: „Subiect închis!”
3
Transferă de la Dinamo » Ionuț Chirilă își aduce jucătorul mult dorit
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele probabile
0
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » A costat 100 de milioane de euro la 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
ce mai se baga atat in seama MIMI, el a parasit steaua , a revenit, iara a parasito, iara a revednit, si se declara mare stelist.
asta-i ala care a pus in genunchi Steaua. in genunchi sa moara ma-sa, ca nu mai scapam d-astia!... parca avea si un site , ceva cu "genonchio morire merda per sempre"... a vorbit urat de Duckadam, l-a sapat pe Lacatus, a vorbit urat de Dumitrescu, vorbeste urat de Ilie Stan, s-a luat de Piturca... mai genonchio, mai poti? asta o sa ramana in istorie ca marea doamna a fotbalului romanesc. acum vad ca-i doamna albanezului....
de ce draq il mai baga gsp in seama si pe looserul asta?nu vede ca vremea lui a trecut?
DA A INTELES CINEVA, CEVA.
Sracu iliesta, cred ca a avut orgasm cand l-a sunat ciobanul.
Nu stiu de ce tot il baga in seama pe asta, oameni ca astia incita la violente...
"Steaua a făcut în acest sezon la Vaslui, cu Ilie Stan pe bancă." Ce drq inteleg eu din fraza asta? =)) Cine a scris ma articolul asta ?
Si care-i problema drogatului ? E patron al Stelei si nu stim noi ? Sau daca nu, atunci de ce plinge la mormint strain ? In final, ceva ce i se potriveste "manusa": ciinele moare de drum lung si prostool de grija altuia !
Eu ma tot intreb la ce echipa a jucat Mourinho....si mai am cativa antrenori anonimi despre care nu stiu unde au jucat. Hagi in schimb e nul ca antrenor cu toate ca a jucat la Real, Galata si Barca.
sunt de acord pentru prima data cu angajatul cu microfoanele de pe stadionul cfr cluj.....labin. Hai Labine, injura si echipa...ca doar de aia iti iei banii de la club. Sau nu e voie pentru ca a zis stapanul tau ca o sa tina cu Steaua in meciul cu Dinamo?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.