Alte știri din fotbal
De ce a ales Răzvan Sava Universitatea Craiova: „Este imposibil să spui nu”
0
Hermannstadt face „implozie”: „Clubul e în insolvență și nu mai avea voie să acumuleze alte datorii. Dar noi am fost neplătiți cu lunile!”
0
Alexandru Albu, gol în tricoul Stelei » Cum s-au descurcat „militarii” în primul amical al verii
0
Victor Angelescu a spus ce se întâmplă cu fotbalistul care s-a întors accidentat la Rapid: „Nu e normal”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Chivu, direct din America: „Cristian este special ca Pep, m-a făcut un jucător complet. Aici e universitate!”
0
Wayne Rooney îl elogiază: „Nimeni nu s-a apropiat vreodată de R9 așa cum o face el. Nu realizăm cât de excepțional este”
1
Jucătorii turci îi țin partea lui Montella: „Nu trebuie să găsim vinovați! Am readus calificarea după 24 de ani”
0
Fostul internațional al lui Real Madrid, infarct la 40 de ani! » A vorbit la conferință, apoi a fost operat de urgență
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
acum ii cearta si pe aia de la uefa!?:)) si pe ferguson !? ce dur e :)) nici nu il baga aia in seama :)) pe mascariciul asta ...
si nu e nici dumitru dragomir pe la uefa sa faca cum stie el...il aveti la mana cu manarii,el la fel ..e ca draq..:)))
trebuie sa fii la fel de infiorator sa crezi ca ziaristii si cei care posteaza pe paginile de sport nu stiu lucrul asta. o fac doar ca sa-l enerveze pe lolipop. poate, poate-i mai plesneste un cos in frunte
MM, din pacate se face ca uita ca Pandurii erau amicii lor de casa, Otapeniul era satelitul, Viitorul era echipa lor de tineret, Brasovul era pepiniera, Borcea amicul turnator, Walter ,partenerul de afaceri si uite asa luam campionatul la pas. Singurul pe care nu putea Becali sa-l cumpere era bozgorul Pascany.
Asta cu ce se pedepseste?>>>>>>>://www.youtube.com/watch?v=CZ0tQa2-Up0
acolo la uefa nu se fac gratare ,nu st manele ...nu se mananca mici..si el tot nu intelege...
cat de nenorocit sa fii, sa-i iei apararea unui hot ca becali???? si-a batut joc de bunicii vostri ba prostilor, le-a luat pamanturile pe nimic
subspecimenu' vorbeste aiurea ca de obicei.....dupa ce-o sa fie exclusa din europa as vrea sa-l vad ce mai zice.....cretinoidu
"hateri obosiţi" Limbaj de minoră aflată la ciclu.
o mizerie de echipa ..cum este si carton scoica....o mizerie de tara ...steaua=romania=mizerie... lpf=steaua= mizerie... oricum uefa o sa-si faca treaba ..atat ca nu poate sa faca si in campionat la noi ...sa numai avem mizerii ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.