Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV meciul Universitatea Craiova - Levski Sofia, în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor
0
Detalii despre atacantul ochit de FCSB » MM Stoica dezvăluie: „Nu seamănă cu Bîrligea, mai degrabă cu Drăguș”
0
Ce sumă trebuie să achite Ioan Varga pentru a calma spiritele la CFR Cluj
0
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
54
Știri din fotbal internațional
Decizie revoluționară: i-a rupt piciorul adversarului și a fost suspendat până la revenirea acestuia!
0
FCSB a decolat spre Letonia, pentru returul cu FK Auda » Batubinsika, în lot, dar sunt și trei absențe
0
„Nu sunt la nivelul nostru! Au avut noroc” » Mesaj fără echivoc înainte de FK Auda - FCSB
0
Auda - FCSB, meci de milioane! Suma minimă pierdută de roș-albaștri dacă nu se califică
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
16
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
vezi mm-ule !!!!!!! daca i-ti dadea cu executare erai trist asa uite ai timp de facebook!!!!!!!!! lasa ca il inchizi tu iar ,cat de curand!!!!!!!!!!!!!
ROMANIA PENALA! Penali in cuget si simtiri! Presedinte FRF – penal! Presedinte LPF – penal! Presedintii comisiei de arbitrii – penali! Antrenorul nationalei – penal! Patroni cluburi – 90% penali! Jucatorii – escroci si penali! ETC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOI, consumatorii de fotbal: dobitoci care contribuim la bunastarea lor, iar ei ne rad cu “OAIA” fata! Cand va disparea PENAL-ul din fotbal, atunci va mai AVEA ROMANIA fotbal.
Acum o saptamana biletele se vindeau cu viteza luminii. Si s-a scris un articol despre asta. erau vandute 5000 si era nevoie de un impuls...
MM e bun pentru prosti frustrati ca tine si ca altii de au comentat pe aici. In loc sa va vedeti de falitzii vostrii, voi numarati cati ultrasi, suporteri, fani si cetateni are Steaua! Oricum ati numara Steaua are mai multi ultrasi, suporteri, fani si cetateni decat au echipele voastre la un loc. Pai voi nu sunteti 50 mii in tot orasul, dar va intereseaza ca nu a umplut Steaua stadionul la meciul cu Viitorul!
:))))))) ia sa ne spuna noua meme cati spectatori au fost la meciul steaua bucuresti viitorul constanta pe "templu" :))) orice echipa campioana avea stadionul propriu plin , mai putin dinamo :)) lumea vine la national arena ca e un stadion la normele europene , nu ca e steaua campiona penitenciarelor . three gigi !
Tu nu-io vezi ma ce se chinuie prin Media asta din Romanica sa-si vinda biletele??? Vorbesc astia doar de steOAIA , si cite bilete mai sint disponibile. Se duc oamenii la Steaua la meciuri ca la pic-nic... cetateni platitori de bilete. Daca Steaua ar fi fost in situatia lui "U" sau Rapid , ar fi avut astia "suporteri" aproape la fel de multi ca si Sportul Studentesc. Numai surle si trimbitze... steaua-n sus , Steaua-n jos si numai propaganda. Daca i-i dau astia inca vreo citiva ani lui becali pentru valiza , sa dus drecu' Steaua , pentru ca Becali ESTE Steaua. Daca aveau si ei vreun Copos sau Walter , erau desfiintati de mult. Niste NESIMTITI cu gura mare.
A primit imputernicire de la jiji sa vanda bilete? In sfarsit are incredere in el!
m.u...i...e mimi si bibi...
ultimul meci acasa a fost cu 2000 de persoane in tribune pentru u cluj napoca.. bafta
In 2009, atunci cand au fost de doua ori mai multi olandezi decat fani (ca astia nu-s suporteri in nici un caz) ai stelei in Ghencea, de ce nu a facut recensamantul? Ah, am uitat, atunci era in cutia de carton de la Urziceni si zicea ca nu mai calca niciodata pe la steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.