Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
baii derbedeule, stii cat de mult te-as bate "Yo pi..pi tini" ? non stop, de dimineatza pana seara, adica 25 ore din 24, 8 zile pe saptamanasi 13 luni pe an! cam asa de mult te-as bate
Un jucător de asemenea calibru nu are nevoie de perioadă de adaptare" ___ Indiferent de calibru, orice jucator care are de-a face cu cei care conduc clubul, are nevoie de o perioada de adaptare la prostia si incompetenta conducerii dar mai ales la cea a aghiotantului conducerii, cel care menajeriaza pe facecock,,,
asta a fost la rapid cat a fost si pancu la steaua mosule .au dat cu basica in 1-2 amicale dupa care primu a plecat la greci si altu s-a facut rapidist de mic. cu ce e relevant ?
Nu S-a inteles tata Jean cu Copos si s-a transferat la Panatinaikos! ! Nu a jucat niciodată pt Rapid
citeaza si sursa de unde ai dat copy/paste,tembeleanule!
ai intrat pe wiki sa te lamuresti,tembeleanule? tu care le sùgi(stii) pe toate cum de n-ai stiut de scandalul cu hepatita?
tembeleanu, ti-a demonstrat ca esti un d0bitoc,continui sa behai?
era văzut ca un înlocuitor pentru fostul căpitan al Rapidului Constantin Schumacher după plecarea acestuia, informațiile din presa acelor ani sugerând o sumă de 250.000 de euro ca fiind plătită pentru Sânmărtean.Sânmărtean s-a alăturat Rapidului în cantonamentul de iarnă al formației în Antalya, Turcia, dar din motive care au părut stranii la acea vreme, nu a fost lăsat să joace mai mult de 60 de minute în amicalele Rapidului. Pe 2 februarie, a fost diagnosticat ca suferind de hepatită de tip B și C la Institutul de Medicină Sportivă din București.[14] Cu toate acestea, după ce s-a întors la Bistrița, fișa sa medicală a redevenit curată, boala fiind inventată, pentru a acoperi neînțelegeri
raul1985 (428 comentarii) 11 Februarie 2014, 22:34 despre acesta bijuterie a Bistritei, eu stiu un singur lucru. a fost pe la Rapid si nu a facut nimic.... ___ Marș clona mongoloida trompeta clubului sintetic al mafiei politice maghiare CeFuRă Kolozsvari Vasutas Sport Club mascat in fals Rapidist ?
Omul stie un singur lucru ! Nu ai cum sa te contrazici cu el :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.