Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
8
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
cine-i cel mai bun ?? MEEEEMEEEEEEEEEEEE!!!!! =))
Așa așa, nici un articol fără Alpin, cînd e vorba de Steaua țuști și el, bravo Alpine, simte-te ca la tine acasă ! : ))
nu-ti mai da like la comentarii. doar tu si base faceti asta.
bai tu stai sclav la gigi , tu vorbesti de alti , tu sti ca Bălegarul de oaie miroase puternic, mă ustură ochii , de facut curat la oile lui gigi
Probabil ca Gigi isi plateste foarte prost angajatii. Altfel, ar dormi si Memeul intr-o camera de hotel, curata, nu in grajdul plin de balegar, care ii dauneaza la ochi!
MM tot din balegar vine... auzi la el ce comentariu de 2 lei. Numa' mizerie in fotbalul romanesc :(
Cartonel s-a oparit ! Cartonel si glumele cu gigica pe care nimeni nu poate sa le patrunda... Vai, ma ce spirituali sunteti... Dar un tricou cu poza de mai sus, tot imi fac!
+1
Se vede de aici ca Memeul nu se uita la meciurile Stelei!
Da, in mare parte ai dreptate.Conjunctura a fost una favorabila, dar totusi suntem prea mici si prea lipsiti de valoare ca sa profitam de punctele si momentele slabe ale unor adversari cu 5 clase peste noi.Meciul tur impotriva lui Fenerbahce a fost la discretia vasluienilor pana in ultimele minute cand turcii au apasat putin pedala de acceleratie.Noi ca sa ne calificam in dauna unor echipe de genul acesta ne trebuie un noroc gen Chelsea sau un joc impecabil gen Basel(strict la sezonul precedent ma refer cand amintesc aceste 2 echipe).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.