Alte știri din fotbal
FCSB, statistică surprinzătoare în Europa » Unde sunt „codași” roș-albaștrii
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
0
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Știri din fotbal internațional
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Tudorel Stoica incepe sa se transforme intr-un alt Danut Lupu/Lita Dumitru.....
Campionatul l-a castigat banii lui Bucsaru nu tu MM, iar ca acum Steaua este pe primul loc , nu este meritul tau. Pacat ca nu mai ruleaza Mupets, acolo ai fi bun MM ::)) ::))
mereu am fost de partea jucatorilor din generatia de aur, dar nu inteleg ce rost au declaratiile lui Tudorel Stoica...si-n plus in cazul de fata, MM are dreptate.
nu ti-e rusine mai NIMICULE?...tu crezi ca cupa ta ( cacofonia e permisa aici ) castigata pupand in dos ciobanul analfabet te face sa poti ridica macar privirea la TUDOREL STOICA?...TU SI CIOBANUL ATI SCRIS O PAGINA NEAGRA IN ISTORIA STELEI...SI DACA O SA VA VRETI NUMELE SCRISE IN GHENCEA, O SA LE GASITI DEASUPRA PISOARELOR...MITZA SI CIOBANUL
Voi il urati pe Gigi, iar dupa meciuri il puneti sa se urce pe masina. Sunteti cam in contradictoriu, nu credeti?! Eu cred ca de fapt il iubiti enorm pe Gigi. Zic si eu asa....
meme, in comparatie cu generatia de aur a stelei, nu esti decat un mare ZERO
Incredibil a ajuns jeeegul asta sa ii dea replica lui Tudorel Stoica..Chiar nu realizeaza ca a devenit mai urat decat gigi de catre suporterii Stelei? Intr-o ipoteza fantastica, as crede ca gigi chiar a facut o miscare de geniul cand l-a readus la Steaua, tocmai ca sa-l injure toti pe Stoica in loc sa-l injure pe el.
E un campionat corupt unde se cumpara tot.
Nesimtitule ! Esti un mascarici !
Tudorel Stoica a fost un fotbalist extraordinar al Stelei, un om de mare valoare. impertinentul asta de mimi ar trebui pus urgent la punct. o mare parte din suporterii stelei tin cu aceasta echipa si datorita lui Tudorel Stoica. in schimb nu cred ca exista vreun individ care sa fi devenit fan Steaua pentru ca umbla mimi pe la club :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.