Alte știri din fotbal
Așa arată echipamentele Rapidului pentru noul sezon de Superligă! Imaginile au ajuns pe internet înainte de lansarea oficială
0
Iată câți bani cere Eddy Gnahore ca să semneze cu FCSB!
0
Universitatea Cluj și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2026-2027! Cum arată tricourile „Șepcilor Roșii” + reacțiile fanilor
0
Este încântat de transferul aproape făcut de FCSB: „Un jucător foarte bun! Intră direct titular!”
0
Știri din fotbal internațional
Degringoladă totală la FIFA! Belgia a primit dreptul să facă apel în cazul Balogun! Sunt 12 ore până la meciul de Mondial cu SUA
0
Cerul este limita! A fost educator și formator la copii și juniori, acum bagă spaima în francezi
0
Statistică incredibilă după eliminarea Braziliei: de când au ridicat ultimul trofeu mondial nu s-a mai întâmplat asta
0
Transfer de 115 de milioane de euro în Premier League! Tottenham l-a prezentat oficial
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
UDMR avertizează PNL, PSD și îl acuză pe Nicușor Dan că este pasiv, la două ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Opacitate cronică în privința activității SPP. Numărul persoanelor care ...
Libertatea
ce sluga fudula
MaiMuMutoi ingamfat, altceva nu se poate spune despre el, NOROC ca nu el a inventat Steaua, dar daca e lasat mult timp la conducere, atunci va zice si asta.
Noul imparat la Steaua! MM Stoica!
ha hha ha ai dreptate Comentariul tău...
IMI ESTE SCIRBA SA VAD ACEST SLUGOI VORBIND. POATE O SA FIE ARESTAT IN DOSARUL TRANSFERURILOR CA SA NU IL MAI VAD VREO CITIVA ANI, SA FIE COLEG DE CELULA CU CIOBANUL.
Mimi, nu fi modest......ai mai spus si in 2007 ca incepe hegemonia STELEI.......si a inceput hemoragia........
oricum , va doresc bafta in Europa , in lume si unde mai doriti voi stelistii ca si eu sunt roman ,sau asa mi s-a spus de mic , dar nu cu noi si sper chiar din SCupa!
eunu doresc sa cada Steaua , ci doar troooooglooooditiiiii ca MIIIIMIII !
Da,aici nu pot sa-l contrazic oricat l-as detesta...Multa lume in zona ziaristilor..."specialistilor" si unor fosti jucatori sau conducatori au "pronosticat" prabusirea Stelei cu o placere vecina cu psihoza.Dar in acelasi timp cred ca multa lume si-a dorit caderea Stelei dintr-o ura personalizata pentru MM sau Gigi ! De aia zic,lasa-ne MM in durerea noastra du-te unde vrei si etaleaza-ti calitatile de manager unde vrei dar iarta-ne pe noi.Ne-a iertat UEFA,cred ca a venit timpul s-o faci si tu !!!
Bineinteles pentru performante nu poate fi di vina Mimi ! Absolut exclus !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.