Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
Nu , domne. Constructia mea moral crestina imi impune sa repar anumite nedreptati daca sta in puterea mea sa fac asta. Si da, doctorii traiesc o nedreptate pe care eu o repar cu placere.
Acum 2 luni, tocmai ce l-am premiat pe un domn doctor cu 100RON pentru o consultatie de 2/3 secunde, in care mi-a infipt o penseta-n nas, constatand ca am deviatie de sept si tre' sa ma taie din toate directiile, dupa care mi-a tras un sut in dos si mi-a urat de bine~ Eu da, am dat MITA, sunt vinovat, am intrat in fata la 10 babe si 2 pensionari! Totusi, nu am facut precum Jijel, ca sa il rog pe doctor sa joace corect cu bisturiul in mana in fata celuilalt pacient, contracandidatul meu de la campionatul LIGA1~BALACEANCA!! :))
Esti tare , fratioare! Mi-ai adus aminte de cel mai bun exemplu. Bravo, bai. Respectele mele.
S-au trezit stelistii din betia de dupa castigarea campionatului...si acum incearca cu totii sa se incurajeze singuri ca vezi domne steaua e mai nou cea mai curata echipa din romania... Toata lumea se dezice de Gigi spunand ca el nu are nicio functie la steaua...aloooo toata tara stie ca el e in spatele tuturor lucrurilor pana si in presa internationala gigi a aparut in cateva articole ca si patron la steaua... Iar Uefa vede ca steaua e condusa de o persoana corupta care e oricum inchisa din alte motive...ce credibilitate mai are steaua si ce clementa sa ofere Uefa... Sunteti o gramada de ipocriti sperand sa va ierte Uefa :))
Sunt de acord. Tentativa tot se pedepseste chiar daca nu a fost flagrant, pana la urma exista o marturisire.
Concluzia e ca la ultima infatisare Jiji a RECUNOSCUT FAPTA :))))))
O societate perfecta...sau ma rog...decenta...ca perfecta nu exista...nu se construieste pe baza de compromisuri...se construieste respectand legea si cerand de la oameni sa se perfectioneze tot timpul. Tu ai o atitudine de "las-o ca merge si asa"...o atitudine pur romaneasca.
la rejudecarea dosarului Valiza de la ICCJ s-a votat pentru condamnare in unanimitate. insa inainte de acest apel facut de procurorul acuzarii, Becali a fost achitat! trageti voi concluziile.
Rămâne de văzut. În orice caz, dacă argumentele aduse de către Steaua sunt la fel de solide ca cele aduse de către puşcăriabilul Stoica Mihai, absolvent cu japca al Facultăţii de Mecanică, atunci nu ştiu ce şanse aveţi să scăpaţi doar cu avertisment.
Ce mi-a placut mie cel mai mult este cum Gazeta Sporturilor si Maria Andries a fost atat de vehementa. Cati va mai aduceti aminte cum Maria Andries s-a dus din partea Gazetei Sporturilor in Finlanda ca sa premieze nationala Finlandei ? Avea vreo 5000 de euro daca stiu bine. Aia nu o putem numi mita ? Ajungem la acelasi subiect, astfel de lucruri se intampla in fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.