Alte știri din fotbal
A plecat de la Hermannstadt după retrogradare și a semnat în Superliga
0
România, în clubul select al lui Messi! Doar patru naționale din lume nu au fost învinse niciodată de starul Argentinei
0
Rapid și-a prezentat al treilea rând de echipamente » Fanii au primit ce au dorit!
1
Detalii de la negocierile pentru revenirea lui Nicolae Stanciu în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
FIFA a deschis o procedură împotriva Argentinei! Două scenarii posibile înaintea finalei Campionatului Mondial
0
Surpriză pentru Gigi Becali! Florinel Coman, inclus în lotul către Slovacia
0
Programul ultimei săptămâni de la Campionatul Mondial » Când se joacă finalele Mondialului
1
Precedentul care o sperie pe Argentina » Fundașii centrali titulari sunt în pericol înaintea finalei cu Spania!
3
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Din cate stiu, dracu v-a luat de prin '93!!! Chiar daca Gigi e doar un ambasador al lui acreditat in Romania!!!
Iar faci abstractie de definitia mitei! "Oferirea sau promisiunea... etc." Nu conteaza ca cei de la Bistrita au refuzat banii. Nu conteaza ca cei de la U Cluj nu au fost capabil sa ia banii! Vorba aceea: gestul conteaza!!!
Ne-a luat dracu ! :))
Dar nu sunt simple vorbe! Sunt inregistrari audio si video. Sunt marturii ale celor implicati. Si, mai ales, exista un auto-denunt al inculpatului in fata instantei!!!
A spus cineva pe aici care e diferenta dintre Dumnezeu si Gigi becali! Cica, Dumnezeu nu-si doreste sa fie patron la Steaua!!!
pai da ,dar nu poti sa condamni pe cineva dupa vorbe.de aia spun ca e trasa de par. el a promis. dar nu a dat. in schimb la ,,valiza,, l-au prins cu ,,mortu,, in portbagaj:))
Mai proasta alegere nu se putea ..................aia nu suporta golanii si din pacate pentru steaua stiu cine este asta..
Ai dreptate! Acesti parveniti, gen Gigi si Meme, ar vrea sa fie ei mereu in prim plan! La o nunta, ar vrea sa fie ei mirele. La o inmormantare, ar vrea sa fie ei mortul!!
Daca esti jurist, sigur stii ce inseamna promisiunea facuta celor de la Bistrita, nu-i asa?!? O fi cumva dare de mita? daca e asa, si acea condamnare de trei ani este la fel de reala ca si cea din cazul valiza!
Oricine ar merge, daca apeleaza la argumente tip Meme e pierdut! Cum sa ceri gratierea pe motiv ca ai furat mai putin decat turcii?!? Cum sa te aperi spunand ca ai incercat sa furi gaina ca sa nu o fure altul?!? Cum sa te aperi de acuzatia de furt spunand ca ai incercat, dar nu ti-a reusit furtul?!? Furtul acela, caci restul au reusit!! Asa au recuperat vreo 14 puncte diferenta fata de CFR Cluj!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.