Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Autogol în minutul 7
33
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim”
4
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » Bosnia - Italia și Kosovo - Turcia, meciurile serii
0
Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Revenid la maimuta in cauza ... Bine ma MM-ule da pe tine si pe prostii tai cum de va suporta Pamantul? Dupa un milion de ani de evolutie, institutia presidentiala are mai multa putere si drepturi decat niciodata ... cum este posibil ca o entiate inteligenta sa voteze si sa legitimeze din 4 in 4 ani, tot felul de porcine, care au drepturi si imunitati de a fenta legea la care un simplu cetatean doar viseaza. Daca Pamantul suporta asa ceva atunci poate suporta orice... de la regalisti (proibabil cei mai doibitoci din toate natile) pana la comunisti, anarhisti, nazisti, etc.
Vine Basescu si il amnistiaza ... de aia suntem asa cool ... seful de trib a ramas sef de trib din pre-istorie si pana in post-istorie ...:)) P-samas inati pe trib, si dupa aia pe sef ...:))
popogelu sau papagalu? ...:))
nastase la puscarie ..sau la canal vreo 5 ani ,sa vada cum lucreaza romanii:)..dupa nu ii mai arde de furturi!
vad ca te repeti ca un papagal,mai degraba pari un cioban de o prostie rara
cretin esti tu ma jegule,de cind ai tu dreptu sa jignesti,fiecare-ssi spune parerea,tra asta merge prost din 89 in coace,sii voi ati furat cum ati vrut
medicamenteeee...:))0
Structura de conducere a clubului imperial Dinamo, consta intr-o relatie de poponariat intre oameni care reprezinta trecutul, inclusiv in consiliul de administratie; acestia vand gogoasa cu 'ce profesionist e clubul Dinamo' si cum totul se realizeaza ca la carte, de parca citeaza din amururile regimului Stalinist ... de cealalta parte a concubinajului, se alfa vaca nascuta in Valea Boului, care atunci cand nu vinde colesterol la americani, atunci viseza tot felul de s\cenartii, in care vine TA-SU si o face pe Dinamo campioana cu puncte facute cadou pe calea anusului ... cam asta este clubul Dinamo, in sinteza.
ai dreptate dar esti putin ungur?:))
Eu stiam ca Dinamo este echipa servicilor secrete de pe Marte ... toti dinamovistii au permise de port arma si caini de vanatoare cu care socializeaza; se sparg in figuri prin Mall inaintea derby-urilor care le 'salveaza' campionatele de pareca ar fi castigat CL de vreo 5 ori la rand ... in acest scop ... se antreanaza pentru CL, toata lumea stie, si accepota donatii de puncte si jucatori care habar nu au pe ce lume sunt, in spiritul pur dinamovist de dinainte de nastere si pana dupa moarte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.