Alte știri din fotbal
Corvinul Hunedora, tricouri inedite în memoria lui Mircea Lucescu la următorul meci de Liga 2: „Nu se vor mai produce niciodată”
0
Metaloglobus - Csikszereda, în play-out-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Trubadurul” Craiovei, despre experiențele din Coreea de Sud și Japonia: „Se câștiga extrem de bine! Ca acum în Arabia Saudită”
0
Radu Paraschivescu: „Mircea Lucescu m-a ajutat să debutez ca scriitor. A doua zi am avut banii”
0
Știri din fotbal internațional
Anunț din Iran despre participarea la Cupa Mondială: „Asta e decizia noastră”
0
Guardiola a glumit după ce a zdrobit Chelsea: „Dacă ar fi fost așa, eram campioni din ianuarie” » Ce spune despre „decisivul” cu Arsenal
0
Învins de Chivu, Fabregas e mândru: „Puteți vorbi despre tactică oricât doriți!”
0
Întrebat despre șansele la titlu, Chivu a răspuns cu o ironie pentru Allegri
2
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
George Simion a scris 13 cuvinte în engleză, după ce aliatul său Viktor ...
Libertatea
Castelul din Carpați, redescoperit pe un traseu spectaculos. Misterele ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Memelusa, bufonul "regelui" zerului din Pipera are partial dreptate. Intr-adevar a existat si exista o coalitie impotriva echipei, dar daca era baiat destept ar fi spus treaba asta acum vreo 4 etape cand jocurile erau deja facute, cand baiatul cu cota mica se pupa pe la emisiuni tv cu "Dreptul" de la minamo, cand arbitrul anula o gramada de goluri valabile, atunci cand era clar (de foarte multe etape) ca echipa nu o sa fie lasata sa mai ia titlul indiferent ce ar fi jucat. Insa echipa oricum nu a jucat nimic, usurand foarte mult activitatea "coalitiei". Daca echipa era cat de cat ok, puteau astritele campionatului sa faca orice ......Oricum, echipa asta nu facea nimic in Europa, mai bine le dorim succes noii Unirea Urziceni, campioana Romanieiei 2016.
Tu,caracter puternic?Ma umfla rasul,mimisor.Vezi ca te cheama patronul la palat sa-i lingi pantofii,carpa.
fara infractori cu cazier pe site urile publice! locul lor e la jilava
la puscarie , mm la puscarieeeeeeeeeeeeeeeeeee
iara-si dungatul este mediatizat? asta vede alte meciuri in mintea lui, si chiar crede ce zice. BOURCEANU a luat ROSU pentru ca a dat cu cotul. arbitrul nu a avut cum sa vada in prima faza, dar apoi s-a dumirit si i-a dat rosu pe merit. Popa a faultat la unul din goluri. Tusierul nu avea cum sa vada, Popa l-a tras in statele jucatorului, se vede clar in filmarea din spate... si alte faze in care FCSB a fost favorizata. Cu Astra nu ajucat nimic Steaua. Acolo diferenta a facut-o tactica impusa de antrenori. Sumudica le-a cam dat clase.
Bai vasile, cine l-a pus pe boulceanu sa faulteze, e vina cuiva de la Dinamo? De vreo patru meciuri tot veniti cu scuze penibile, si uite cum tot va afundati.
Tocmai, pentru ca Marc ii atinge piciorul il face pe sarb sa se impiedice! I-a deviat miscarea normala a unui picior catre celalalt ceea ce a generat impiedicarea! In alergare ajunge numai sa-ti atinga cineva un picior si te "impiedici singur"! Chiar si Balas stie asta, dar deh, el e arbitru mare si nu strica echilibrul partidelor decat cand in cauza se afla un stelist!. La fel a procedat si cu Alibec cand l-a iertat de al doilea galben. Ca si in meciul cu Astra, Steaua s-a batut singura, ajutata si de Balas, asa ca mai usor cu euforia cainilor!..Pana la eliminarea lui Bourceanu, eu n-am vazut vreun catel pe teren!!-:)
La al doilea gol al Stelei a fost fault la Corbu...asta daca ar fi fost un meci de baschet
Las' ca din vara mai semneaza Medusa cu contracte de impresariat cu jumatate din loturile adverse si redevine fcsb compioana. Desi e posibil si acum sa asistam la vreo minune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.