FOTBAL  »  Superliga  »  

MM Stoica A SĂRIT LA BĂTAIE » Bucuria oficialului stelist a depăşit din nou orice bariere ale bunului-simţ

Mihai Stoica
Mihai Stoica

Articol de GSP - Publicat luni, 06 august 2012 00:00 / Actualizat luni, 06 august 2012 09:25

Gazeta a dezvăluit astăzi un incident cel puţin controversat între un antrenor şi jucătorul său, după un penalty ratat în Liga 1. Cazurile de violenţă fizică sau de limbaj par din ce în ce mai dese. MM a dat o nouă probă de instigare la meciul contra celor de la U

Imediat după golul reuşit de Rusescu, în minutul 61, Mihai Stoica a exagerat cu bucuria şi le-a făcut semne obscene celor de pe banca tehnică a Universităţii Cluj.

Jucătorii de rezervă clujeni au ripostat şi a fost nevoie de intervenţia arbitrului de rezervă, Marcel Bîrsan. Pentru că nici acesta n-a reuşit să-l calmeze pe MM, a venit şi observatorul de joc, Paul Cazan. Abia atunci Stoica s-a întors pe banca sa.

Citește și:
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Altele
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Noutati auto
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Handbal
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
Liga 2
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Profit.ro
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (76)
mihnea80
mihnea80  •  08 August 2012, 11:37
Postat de gio1 pe 08 August 2012, 05:44

PARTZARUL vrea sa mai iasa si el putin in evidenta...Dar degeaba a facut semne obscene, semnul "obscen" care-l caracterizeaza si va ramine in istori este : IN GENUNCHI (si cu capul pe catarama)

MM= cutie de carton. Asa spunea, nu? Mai bine dorm intr-o cutie de carton decat sa mai lucrez vreodata cu Becali.

gio1
gio1  •  08 August 2012, 05:44

PARTZARUL vrea sa mai iasa si el putin in evidenta...Dar degeaba a facut semne obscene, semnul "obscen" care-l caracterizeaza si va ramine in istori este : IN GENUNCHI (si cu capul pe catarama)

romeverest
romeverest  •  06 August 2012, 20:40

Acest tip are o nesimtire si un tupeu iesit din comun !!! Cu asemenea comportament, chiar si daca castiga cine stie ce cupa europeana, ceea ce nu se va intampla niciodata, MM nu va fi nicicand un mare conducator de club !!!

Vezi toate comentariile (76)
Comentează