Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Aveti vreun link sa vad si eu meciul online?
The neverending story.
Cu cretini ca si tine se vorbeste pe limba lor. Iar tu se vede ca tii cu Steaua. Numai un individ ca si tine poate sa tina cu o asemenea echipa. Steaua = WC pentru oi tampite.
parca vorbeai de civilizatie mai Boule !!!
MM.omul care va muri calcat de tren
Glume proaste. Mentineti artificial un conflict intre doi papagali: milionarul de carton devalizator al statului roman, care crede ca Romania e feuda lui si Mimi slugoiul cu comportament de muiere bocitoare, lingaul gibonului.
consoleaza-l tu ca tare te mai pricepi ...
:) ei fac cu randul, o luna unul, o luna celalalt, mache s-a cam suparat, el e mereu pasiv
:)) Dap, s-a nascut si o adevarat polemica pe seama momentului ''romantic'' dintre cei doi indragostiti: Care-i activul si care-i pasivul?
Normal, era de asteptat sa apara si travestitul, care acum incearca sa sara in apararea amantului. Dar MielMee nu se poate ironiza decat pe el insusi. Oricand, oricum, oriunde, nu ezita sa faca asta vreodata. ;) Caracteristic acestui trio desavarsit, daca o mai punem si pe Prodanca la socoteala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.