Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Arsenal, „furat” de la sărbătoare: „N-am mai văzut așa ceva”
0
„Bayern sau PSG?” » Mikel Arteta a dat declarația serii, după ce a dus-o în finala Ligii pe Arsenal
0
Diego Simeone, după Arsenal - Atletico: „Nu are niciun sens! A fost CLAR”
0
Prima plecare de la Atletico, după semifinala pierdută cu Arsenal?! „Sunt foarte dărâmat”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
La 4-0 nu cred ca poti sa pui arbitrajul in balanta. Daca mai pui si celelalte ocazii avute in prima repriza scorul e putin mincinos. Pe de alta parte sa cumperi jucatorii de la adverasara directa inainte de meci cred ca e caz de comisii. Meciul vostru cu Hermanstadt ar trebui analizat putin de comisiile frf.
Interesant și previzibil rezultatul dintre echipele clujene. Nu este prima oară, când CFR după o serie mai lungă de meciuri slabe , reușesc să își revină miraculos și să spulbere fie echipa concitadină, fie pe pandelienii din Voluntari. Pentru gazetari ar fi interesantă o studiere a statisticii meciurilor CFR-ului cu aceste două echipe. Nu insinuez nimic, doar că sunt prea multe coincidențe la mijloc.
Nu a fost blat, dar au fost greseli de arbitraj evidente. Poate ne lamureste cineva cum de golul lui Birligea nu a fost analizat la cat de mare a fost offsideul. Nimeni din camera VAR nu a avut inspiratia de a face asta. Sau au venit cu tema facuta? CFR e tinuta in cursa pentru titlu de fluierasi si politic. Sa nu ne ferim. Consoanele, desi il urasc pe Becali din toti ficatii, au fost penalizati de fiecare data cand a trebuit sa iasa cine se decisese. Si prevad ca, daca in sezonul regulat se intampla asa, pai in play off va fi jale. Cu tot cu VAR. Pentru ca vor gasi asa cum au facut si pana acum, portita de scapare. Despre asta e vorba. FCSB nu va castiga titlul, ar fi o rusine sa castige Becali cunoscut fiind modul in care se implica pe fata la echipa. Insa si modalitatea asta in care ajung unii sa castige este tot o ilegalitate. Ramane doar sa ne dam seama care e ipocrizia si cui ii apartine. Lui Becali sau FRF si implicit CCA.
Oare ce putem înțelege din faptul ca jucătorul lui Hermanstadh ( Sibiu în limba romana) cumpărat de Fcsb , dar netransferabil încă și încă plătit de din banii românești si publici ai Sibiului, nu a jucat cu Fcsb dar a jucat apoi cu Sepsi? Oare ce părere are Ciolacu?
Nu ma mira nimic ,valetul de la palat atât gândește, deși el nu prea gândește ,el ca o sluga umila ce e ,face tot ce-i spune stăpânul lui ,chiar și cum și când sa vorbească !!
Pai ce, "fratii clujeni" nu trebuie sa se ajute intre ei? Sa ii impiedice pe aia din "Bucale", pe "mitici", ... cum zic ei adevaratii clujeni frustrati de conditia lor de provinciali? Si apoi U in 105 ani de existenta si prin nenumarate preumblari prin toate ligile a pupat doar o amarata de Cupa a Romaniei asa ca ajuta pe concitadinii mai ... cu sanse la FRF-eu si la CCA sa-i scoata campioni.
Inca un gigist care crede ca vede zecsebe-fcb.
Chiar asa. Ce minte poti avea sa crezi ca U si CFR fac blat? Ele se lupta pe viata si pe moarte dar ... doar inainte de meci si dupa meci.
Sincer, nu o lua ca o jignire ci ca o observatie. M a intreb *** trebuie sa ai ca sa crezi ca un meci intre U si CFR poate fi trucat. E ca Steaua-Dinamo pe vremea cand cele 2 echipe existau. Doar un gigist obisnuit cu furaciunile isi poate inchipui asa ceva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Putem sa discutam si de meciul impotriva Cfr-ului, si de cel impotriva lui Dinamo. Acelasi scenariu, nicio ocazie pentru gigei, doar pomana din faze fixe, penalti inventat, respectiv lovitura libera. Zero ocazii si 9 puncte pentru fcsb . Cfr-ul a avut 3 mari ocazii in meciul direct, inclusiv o bara. Dar daca nu o bagi in halau, te rezolva Barsan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.