Comentarii (339)
carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:16
Postat de utilizator șters pe 17 Februarie 2021, 22:16

Pt prosti așa o fi ... Însă dacă citești motivarea sentinței TB in legătura cu Palmaresul și ești fscbist intri in fibrilații, uiți unde și unde ti-ai lăsat portofelul cu 50 de lei ... :-)))

cat e janta patroane ,mai cumperi una la pret de patru ,prostule care esti @!?P))

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:15

PCR sau CSA same shait~!

paisie_agarbiceanu
paisie_agarbiceanu  •  17 Februarie 2021, 22:15
Postat de magic4ever pe 17 Februarie 2021, 22:12

Il roade rau pe MM ca o sa promoveze adevarata Steaua Bucuresti in liga 2 si o sa se gaseasca imediat un investitor cu bani si o sa piarda si putinii fani de rezultat pe care ii are FCSB ...

Respectele noastre domnului Pablo Cortacero, cel mai bun patron!

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:11

nimeni un il adora pe MM dar acum are dreptate , daca il liga a treia ai 6000 de euro pe luna ,cat ai in prima liga ,este concurenta neloiala fata de contracandidate care se chinuie din banul privat !atunci sa se retraga toate sa lase CSA Talpan sa fie campioana!

103206481785778
Aurel Danila  •  18 Februarie 2021, 12:44

MM-ul spune de multe ori prostii dar de data asta are dreptate in totalitate. Este inadmisibil ca: 1. Romania sa fie unica din UE in care mai exista unitati militare sportive. 2. Romania sa fie singura din UE si NATO in care armata si politia se mai amesteca in sportul de performanta, la fel ca pe timpul URSS. 3. Bugetul apararii sa plateasca peste 7 milioane euro in perioada 2017-2022 pentru o echipa militara de amatori, despre care se stie ca urmeaza sa fie cedata catre o firma privata pentru a putea juca in Liga a I-a! Abuzuri clare, evidente, incontestabile pentru care cei vinovati vor plati. Pana la urma Romania va iesi si ea din logica totalitara, sovietica si va intra in normalitatea europeana care inseamna, indiscutabil, afara cu armata si militia din sportul de performanta!

stoichkov5
stoichkov5  •  18 Februarie 2021, 09:41
Postat de horace711 pe 18 Februarie 2021, 09:11

*** ***/*** din nou mi-a șters două postări,așa mai pe mucles.O să-l avertizez pe Tolontan de ce se întâmplă aici.

du-te la tas, acolo aveti noroc

mordi
mordi  •  18 Februarie 2021, 08:24

Bai neica nimeni, masa critica fcsb ista sunt capsunari, tarani, ignoranti, oameni incapabili sa inteleaga pana la urma ca Steaua nu inseamna gigi&slugoii. Prosti da' nu putini! De acolo te tragi si tu bai chifla-n stomac. fcsb nu e STEAUA!

1258802267479225
Marian Ghergus  •  18 Februarie 2021, 07:25

Falsule, ipocritule, puscariasule......toata viata ai tinut cu Steaua Sovietica platita de armata si familia Ceausescu.......acum o dai la intors!!

368023036732853
Iuga Mircea  •  18 Februarie 2021, 06:41

MM să-și vadă de fcsb-ul lui, care nu mai dă gol și nu mai câștigă meci de trei etape.Dacă și-ar vedea de echipa unde e retribuit,poate ar mai juca ceva fotbal!!!

gicab
gicab  •  18 Februarie 2021, 06:09

Iar alibec și gnohere erau in liga 1.., nicidecum in liga 3

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 34
Comentează