Comentarii (40)
1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 18:33
Postat de indolentu pe 16 Noiembrie 2017, 18:13

cred ca vorbeste de tacsimetristu falit cu toiota cu volan pe dreapta fost birjar si actualmente conducator de ricsa da fara succes iel tot la mincaruri reci si beri la doza ie

HAI CU FALIMENTUL. HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA

1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 18:24

Vrem articol cu FALIMENTUL Rusinii Insolvente aka Fc Pamant de Flori aka Ghiveciul.

zizu
zizu  •  16 Noiembrie 2017, 18:15
Postat de indolentu pe 16 Noiembrie 2017, 18:13

cred ca vorbeste de tacsimetristu falit cu toiota cu volan pe dreapta fost birjar si actualmente conducator de ricsa da fara succes iel tot la mincaruri reci si beri la doza ie

ma gandeam eu ca e ceva cu scriitori din puscarie,bautori de vodca la elvetieni si aruncatori de sticle in bucuresti!

indolentu
indolentu  •  16 Noiembrie 2017, 18:16
Postat de Alexandru Chis pe 16 Noiembrie 2017, 18:03

Este firesc sa faca asemenea comentarii pentru a-si sustine acea declaratie legata de faptul ca nici o echipa de club din Romania nu va mai ajunge in Primavara Europeana. Ranchiunos cum este, Sumudica voia ca numai despre el si performanta Astrei sa se vorbeasca, sperand sa ramana unici. Din pacate, uita cum s-a calificat din grupe, cand tremura pe marginea terenului, cu telefonul la ureche si sarinda in sus de bucurie, nu pentru ca echipa sa a invins, ci pentru ca o alta echipa a pierdut in ultimele minute. Dar de, acum, cand strugurii s-au cam agurit, a prins grai. Sa nu uite ca inca nu a prins radacini in Turcia ***. Dar ce fac ceilalti romani pe care i-a tarat dupa el?

chisule cum ie ba clasamentu wta?cine ie prima?iesti trist chisule?apropo de ce nu mai scrii la tacina decind ie noua regula fiinca nu mai ai pretinii tai consacrati?

1618597915124142
Alexandru Chis  •  16 Noiembrie 2017, 18:03

Este firesc sa faca asemenea comentarii pentru a-si sustine acea declaratie legata de faptul ca nici o echipa de club din Romania nu va mai ajunge in Primavara Europeana. Ranchiunos cum este, Sumudica voia ca numai despre el si performanta Astrei sa se vorbeasca, sperand sa ramana unici. Din pacate, uita cum s-a calificat din grupe, cand tremura pe marginea terenului, cu telefonul la ureche si sarinda in sus de bucurie, nu pentru ca echipa sa a invins, ci pentru ca o alta echipa a pierdut in ultimele minute. Dar de, acum, cand strugurii s-au cam agurit, a prins grai. Sa nu uite ca inca nu a prins radacini in Turcia ***. Dar ce fac ceilalti romani pe care i-a tarat dupa el?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

calinescu_
calinescu_  •  16 Noiembrie 2017, 18:08

CAT TUPEU PE ACEST INDIVID ....>!!!!!!!!!!! CATA LIPSA DE PROFESIONALISM *** LA GSP ...!!!!UN INDIVID CA MIMI ESTE LASAT SA DEA LECTII LA ALTIII ....!!!!!! *** ....!!!!!!!! SAU E LIPSA DE PROFESIONALISM *** .....!!!!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 17:53
Postat de nebraska pe 16 Noiembrie 2017, 17:10

De unde inteligenta,a semnat cu clona fcsb si uite la ce nivel a ajuns!

Banati acest derbedeu prost din Hadareni.

ando89
ando89  •  16 Noiembrie 2017, 17:29

Hai să-l respectăm mult pe michele. Aveți vreo idee, cum să ne manifestăm?:))

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  16 Noiembrie 2017, 17:31

Meme are dreptate!Ar trebui ca Alibec să-i arate puțin respect!Măcar pt anii petrecuți la "facultatea" de tâmplărie de la Poarta Albă!Săracul de Meme...a ajuns atât de penibil...

nebraska
nebraska  •  16 Noiembrie 2017, 17:10
Postat de steaua1986forever pe 16 Noiembrie 2017, 17:06

Brusc mi-a devenit mult mai simpatic Alibec. Desi nu cred ca e cine stie ce fotbalist, am impresia ca si-a dat seama ce fel de "caracter" are MM si asta denota un dram de inteligenta.

De unde inteligenta,a semnat cu clona fcsb si uite la ce nivel a ajuns!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează