Alte știri din fotbal
Prima plecare de la U Cluj! Nemulțumit de statut, discută transferul în Serie B
0
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
5
Raul Rusescu, după ce a aflat cine vine antrenor la FCSB: „Îl știu bine. În cazul ăsta, va pleca!”
0
FC Argeș își pierde golgeterul! Gazeta are numele: primii trei jucători care pleacă sigur în vară
0
Știri din fotbal internațional
Trei pentru un loc » Peste cine ar putea da Dinamo, FCSB sau FC Botoșani în Conference League
0
Planurile defensive ale lui Cristi Chivu pot fi date peste cap » Încă un club uriaș îl vrea pe Alessandro Bastoni!
1
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lotul Portugaliei pentru Campionatul Mondial din 2026 » Decizia în privința lui Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
RESPECT !
Noi, ardelenii, nu ne facem probleme, ca atata timp cat mm este ce este la fascsb si jiji patron, n-au cum sa ne intreaca ! Hahahahaha !!!
Nu-i de ici colea sa fii de patru ori la rând vicecampioană.
La manastirea de tatzi ;))
El se pregateste pt SAMPION LIG.
este plecat in jungla amazoniana sa mai caute un super-mega talent..sau are cutie de carton 3D cu vedere la palat
Bravo Meme,tu sarbatoresti "hegemonia "FCSB ului de 5 ani,de cand ai spus o nu ati mai castigat campionatul.Forza CFR,campionana Romaniei!
***. Un reprezentant pe masura fcfcsbistilor, pe caracterul lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu atat mai mult, daca e asa cum spui, desii si stapanul tau a recunoscut...din respect pt copii care au jucat in seara asta, trebuia sa fie langa ei..daca a stiu sa se implice cand echipa a ratat meciuri usoare, doar din vina lor, sa stea si acum, din respect pt copii astia. Dar la el orgoliul personal e mai important ca rolul lui i echipa. Imi doresc ca Gigi si Stoica sa mai stea 20 de ani la echipa asta..asa suntem siguri ca nu mai castiga nimic.
Oricum, în cutia de carton n-are tv!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.