Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Nu este vorba de nici o chestie de comunicare. Omu' are niste probleme grave si se ia cu toti care il contrazic, fie ca sunt dinamovisti, rapidisti sau stelisti. Nu uita ca si tie ti-a promis viata grea la un moment dat. Pentru el asta conteaza, sa nu-i ia cineva fata, se vede amenintat...de ce crezi ca la fiecare comentariu isi aloca nenumarate voturi...
Daca ai sa ai o discutie cu el,ai sa vezi ca nu e chiar asa de rau.Probabil e o chestie de comunicare.El are ce are cu aia de la dinamo,rapid si cfr dar cu Stelistii nu are nimic .
Aici te contrazic. Pana sa imi faca"viata grea" pe forum, asa cum mi-a promis si eu am crezut ca vaalah scrie doar de pe contul lui...apoi m-a lamurit ca este o c..u.r.v.a cu 1000 de fete.
Garching bei München du Arschloch __|__ nici macar vacantele nu le mai fac in Romania .
mai josnic decit comportamentul lui stoica e comportamentul celor care gasesc de cuviinta sa-i atace familia. nu familia e vinovata de mizeria acestui derbedeu. lasati-i familia in pace!
proprii:))))) graba asta
hahaha se stie clar ca vaalah are 100 de conturi plus net de la erdees
Aia-s din ce in ce mai putini din pacate :|
nu s-au luat masuri cand au intrat in teren si si`au batut ptoptii jucatori:)))) dar acum?
"Comisiile judecă pe înscrisuri, nu pe vorbe şi pe imagini" adik, zice nea mitica, daca observatorul omite si nu scrie de incident, nu conteaza imaginile, ca nu e trecut in raport
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.