Alte știri din fotbal
Se pregătește o mutare de senzație în Superliga: interes pentru vicecampionul României
0
Reacția lui Adrian Mititelu, după ce Juan Bauza a semnat cu Levadiakos: „E jucătorul nostru!”
7
A venit un fotbalist de 3 mil. € în România: „Un fel de Bîrligea. Va fi bun cu O SINGURĂ condiție”
3
„Fițuică” pentru Gigi Becali! Ele sunt cele 4 nume propuse pentru transferurile „last-minute” de la FCSB
8
Știri din fotbal internațional
Argentina, zi comemorativă pentru a sărbători victoria împotriva Angliei la Campionatul Mondial: „Victoria istorică a naționalei”
0
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League » Echipa de start aleasă de Coelho
3
Număr-record de cereri de bilete pentru derby! Bayern ar putea umple de aproape 5 ori stadionul » Un abonament la Bayern e cât la Rapid
2
Juan Bauza, prezentat oficial la noua echipă » Va fi antrenat de fostul tehnician din Superliga
1
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
5
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
vina nu e numai a lor! si site urile de sport ce promoveaza imaginea acestori infractori,prezentandui ca mari priceputi,datorita si acestei prese sportive se ajunge in situatia asta!in loc sa fie promovata verticalitatea,bunul simt sau cinstea sunt promovati infractori ce au devalizat statul roman! site ul lor concurent,in loc sa respecte legea,o hatarare judecatoreasca ce a stabilit clar cine e echipa lui becali,sfideaza tot,oameni,justitie si pronunta in continuare steaua nu fcsb!
astia sunt idolii generatiilor tinere. toti baietii destepti care ajung capete de afis in presa, toti coruptii, penalii si analfabetii. pentru ca daca ei reusesc atunci si Olaru Andrei poate.
Ca MM este un idiot ingamfat, cu o fatza si o atitudine care cere pumni, avand si o fata cam rebela, careia ii cam place sa se dea in spectacol prin discotecile bucurestene, este o treaba !! Asta nu inseamna ca in urma acestui scandal MM se poate intoarce in puscarie.....este o aberatie !! Asta ar insemna ca pentru acest scandal, papagalul asta de MM sa fie condamnat definitiv pentru o fapta penala, ceea ce nu este cazul !!
Da chiar nu aveti bun simt ma? Luati apararea acestui derbedeu care a lovit un suporter stelist? In locul acelui suporter puteai fi tu ma, sau ala ce a comentat inaintea ta, cum puteti *** doar pentru ca reprezinta echipa cu care tineti? chiar asa jos ati ajuns? pentru interesul vostru *** *** *** nu mai stiti ce e ala bun simt, fair play, corectitudine? Dupa mintea voastra si daca ati face blaturi , ati face crime, orice pentru ca echipa voastra sa castige, vi s-ar parea normal si corect nu? Imi e scarba de voi ma, si ma minunez *** sunt in tara asta, asa *** aratati voi talentele, pe siteuri de astea in spatele anonimatului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu vrei sa aveti mai multa grija de echipa voastra DINAMO...care se indreapta spre play out si desfintare?!?!?! Nu consideri ca prioritatile voastre nu ar tbi sa fie STEAUA???? Voi sunteti la pamant, dar va luati de altii!!!
Suporterii dinamovisti au cuvantul. Daca echipa nu mai au... sa faca o plangere penala. Sau LE E FRICA si prefera sfantul BLAT?
iar viseaza umed dinamovistii, la ei merge orice can-can, "lovit", "tumefiat", etc, nu conteaza ce constata cu ochii lor!
ala care manca de pe jos era valahu ???
l-a vazut iosif , a zis ca este foarte frumos
Daca-l *** noi ce să-i facem ? La memeluțu vesel *** *** . . . . .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.