Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
11
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după CM 2026 » Courtois nu era de fapt accidentat, decizia selecționerului a adus eliminarea
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Că dacă nu ar fi în Ibiza...ar fi perfect posibil?Săracul Meme...îşi trage singur fesul pe ochi...mare bleg!
Ăsta confundă Anfield Road cu Poarta Albă!Apucături de slugă becaliotă!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM știe foarte bine de ce este înjurat nu numai de dinamoviști. transferurilor. Acum, că PSD militează să mai ajungă la pușcărie și prin alte dosare, cotizează taxă de protecție să se ia PSD de Kovesi. Gigi nu știe.
Sagapaoooooo cu Bilbao. Le-am dat 1-0 cu cacao
doar dinamo bucuresti e rusinea fotbalului #forzaMM
Stie ea de ce merge la Ibiza........multi ***......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt dinamovisti si la Ibiza sa stii :))
e ok *** , fata ta e gender fluid , la fel ca si tatal sau . La ce sosete ai ba puscariasule , ar trebui sa nu mai iesi din casa . Invata si tu altceva inafara de aratatul tabelei . De fapt , e evident frustrat cand Dinamo ti-a luat ultimele 2 titluri , te-a dat afara din cupa Romaniei , din cupa ligii si te-a batut pe unde te-a prins .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.