Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Unuia ca tine degeaba i se aduc argumente. E pierdere de vreme. Esti ultra subiectiv si tot ce comentezi pe aici sunt baliverne pro-fcfcsb si anti orice altceva. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua e in Liga a 2-a, ia cu paine!
Rău e să fii fecesebist pomanagiu! Ce oameni de doi bani!
da urit ii MM îl ăsta sperii copii cu el niciodată nu l-am văzut decit încruntat ăsta ii furios din naștere
da urit ii MM îl ăsta sperii copii cu el niciodată nu l-am văzut decit încruntat
Nu mai dați vina pe arbitri. Adevărul este că în campionat echipa nu joacă la nivelul așteptărilor. Ci doi foști arbitri la conducere Argăseală și Tudor (cel cu fanta de lumina) e normal să pretindă ajutorul fluierasilor.Pe Hațegan îl puteți învinui de orice, dar nu va e necinstit.
E greu sa fi sluga la cioban. Trebuie sa latri tot timpul.
nu ma intereseaza ce zici baiatul asta la care ,inca SE mai vad dungile de la costumul RAHOVA .ati inceput sa copiati pe aceia din madrid cu arbitrajele contra voastra ,sunteti PENIBILI .
nu
"Vom face un memoriu, deja mă gândesc la ce spun FIFA şi UEFA” Pai, vei face doua memorii, recidiva mica, ca sunt doua organisme diferite.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.