Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
17
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
*** se face că a luat titluri pe bune. După ce că-s ***, ni nu știe să piardă. Rușine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasă că apare Balaj mâine la prietenii de "serviciu" și o să spună el cum MM-ul a făcut pușcărie fără ca cineva, (ziariști, gazetari, jurnaliști cu deontologia la zi) sa-l facă atent, să-l întrerupă sau să-i zică ceva de reabilitare, de drepturi la replică și echidistanta pe care vor ei s-o aibă. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dlor.ziaristi de la GSp. Nu mai promovați acest PUȘCĂRIAȘ , care a furat banii fotbaliștilor de la Galați !!! Aceasta creatură este cel mai TOXIC personaj din fotbalul românesc !!!
nerusinatul striga rusine ;-)
Dar tie nu ti jena, ca ati fost ajutati de arbitri? Are dreptatate Dan Petrescu, licurici.
ce sai dai din urma bai specialistule???? pai tu erai in puscarie din urma .
Nu e rusinos sa te erijezi in instanta morala cand tu ai incalcat legea si ai fost privat de libertate din acest motiv?!
ce sai dai din urma bai specialistule???? pai tu erai in puscarie din urma .
Iar nulitatea de MM, el vorbeste de rusine, cand a scris in puscarie mai multe carte decat Sadoveanu si Rebreanu la un loc , ca sa iasa mai repede dupa ce a furat ca un nesimiti sute de mii de euro. Acum vorbeste de rusine. Nu am uitat, domnule Stoica , esti un hot si nu ai dreptul sa vorbesti in spatiul public de " rusine". Rusine sa le fie celor din media care promoveaza o nulitate ca tine.
Hai ca a ajuns Mihai Stoica sa vorbeasca despre Dan Petrescu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.